Gazete Oku

Gazete Oku

Artık Ulusal gazeteler, Yerel gazeteler ve Uluslar arası gazeteleri okuyabileceğiniz yeni bir adres var! Gazete Okumak, Türkiye’de ve Dünya’da oldukça sık kullanılan bir iletişim aracıdır. Tarih boyunca değerini koruyan gazete, günümüzde de hala önemini korumaktadır. Gelişen ve değişen Dünya hakkında bilgi alınan ilk yerdir. Güncel konular, yaşanan olaylar, sosyal durumlar gibi toplumu oldukça ilgilendiren konulara ulaşmanın en pratik yollarından birisidir gazeteler. Gelişen teknoloji ile birlikte raflarda yerini alan gazeteler, dijitalleşerek cebimize kadar erişebilmektedir. Gazete okumanın ihtiyacı günümüz dünyasın oldukça önem taşımaktadır. Gelişen bilgileri, günlük haberleri ve gündemi takip edip öğrenebileceğimiz en pratik alanlardan birisidir. Bu denli önemli bir ihtiyaç kapatılmak için gazeteapp.com kuruldu ! Gazeteapp sayesinde '' Gazete Oku '' kültürü gelişmeye devam ediyor.

 

Gazeteapp.com Nedir ?

Gazeteapp.com adresi Türkiye’de yerel gazeteler, Ulusal ve Uluslar Arası gazeteleri, tek bir tuşla cebinize getirilmek için kurulmuş ; online gazete portaldır. Gazeteapp.com adresinde gazeteler hakkında bilgiler edinebilirken, gazetelerin günlük haberlerini okuyabileceğiniz bir platformu kullanıcıları ile paylaşıyor. Platform oldukça pratik ve kullanışlı olarak tasarlandı. Okuyucuların en rahat edeceği şekilde dizayn edildi .  Türkiye’de ve Dünya’da birçok bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve gazete okuyucularına diledikleri gazeteye ulaşmaları  imkanını sağlamayı hedefleyen gazeteapp.com yayım hayatına devam ediyor.

Günlük Gazeteler 

Günlük gazete okumak, herkesin yaptığı oldukça önemli bir durumdur. Günümüz’de teknoloji bizlere gazeteyi ulaşabilmemiz olanaklarını kolaylaştırmıştır. Gazetelere erişebilmenin iki yolu vardır. Bir’incisi; okumak istediğiniz gazeteyi gidip temin etmenizdir. İkincisi; okumak istediğiniz gazetenin resmi web adresini ziyaret edip okumanızdır. Gazeteapp ise Ulusal, Uluslar Arası ve Yerel Gazetelerin tamamının manşetlerini, günlük haberlerini tek bir adreste buluşturarak, okuyucularına sunara günlük gazete oku imkanını sağlıyor.

Ulusal Gazeteler 

Ulusal Gazeteler, Türkiye’de yayım yapan gazetelerdir. Örnek olarak, Cumhuriyet Gazetesi, BirGün Gazetesi, Gazeteduvar.com, T24.com, Sabah, Sözcü ve Milliyet gibi gazeteler Ulusal yayım yapan gazetelerdir. Her bir gazetenin farklı bir yayım çizgisi olmaktadır ve her birini manşeti birbirinden farklılık göstermektedir. Gazeteapp.com, Ulusal Gazeteler ‘i tek bir tuşla tüm gazetelerin manşetlerini ve günlük haberlerini sizlere sunuyor. Ayrıca yayım yapan gazeteler hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyor.

 

 

Bu yazı 06 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız