Ersin'e Kötü Haberi Acun Verdi

Ersin'e Kötü Haberi Acun Verdi

TV 100'De yayınlanan Survivor programı bu yılın en çok izlenilen programlarından birisi. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu ve reyting rekorları kıran program'da bu hafta oldukça duygusal anlar yaşanıyor. Acun Ilıcalı, uzun süredir söylemeye çalıştığı haberi bu hafta Ersin Korkut'a söyledi.

Neler Oldu ?

2020 yılına damga vuran Survivor kıran kırana geçen mücadeler ile oldukça hızlı günler yaşıyor. Bir yandan gönüllüler ve ünlüler yarışmaya devam ediyor. Program Türkiye’den uzaklarda Dominik’te çekilmeye devam ediyor. Ünlüler ekibinde Mert Öcal, Aycan Yanaş, Barış Murat Yağcı, Derya Can, Elif Gören ve Ersin Korkut yer alıyor. Gönüllüler Ekbinide ise Ceyhun Uzun, Cemal Canseven, Yasin Obuz, Meryem Kasap, Sadık Ardahan, Burak Yurdagör, Tayfun Erdoğan gibi kişiler yer alıyor.

Türkiye’de yaşanılanlardan habersiz yarışmaya devam eden oyuncular, soluksuz devam ediyor. Ersin Korkut geçtiğimiz haftalarda köpeğini kaybetti. Acun Ilıcalı bu olayı Ersin Korkut’a bir şekilde söylemeye çalışsa da söyleyemedi. İlerleyen zamanlarda ise Ersin Korkut’un ailesi köpeğini kaybettiğini Ersin’e söylenmesini istedi. Acun Ilıcalı ve Yılmaz Erdoğan iletişim kurdular. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada ailesi söylememi istiyor bunu söylemem gerekiyor diye ekledi. Survivor’un yeni bölüm fragmanın’da ise oldukça duygusal anlar yaşandı. 

Acun Ilıcalı Kötü Haber Ersin Korkut’a Söyledi

Köpeğini kaybeden Ersin Korkut’a kötü haberi vermek Acun Ilıcalı’ya kaldı. Survivor 2020’nin bugun yayınlanacak bölümüyle Ersin Korkut kötü haberi aldığını görüyoruz. Fragman’da Acun Ilıcalı’nın yaşanılan olayı yavaş yavaş söylemeye çalışması ise dikkat çekti. İşte sizlerle o fragman ;

Bu yazı 11 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız