Eba Tv Ortaokul İzle

Eba Tv Ortaokul İzle

Eba Tv Ortaokul İzle

Eba Tv Ortaokul nasıl izlerim ? Eba Tv Ders Programı ? Eba Tv İzle 

 Tüm Dünyayı tesiri altına alan Korona Virüs, her sektöre ve her alana darbe vurmaya duvam ediyor. Türkiye'de de kendini gösteren virüs hızlı dağılıyor. Türkiye'de görülmesi bakımından okullar uzun bir müddet ara vererek kapatıldı. Dönem bitmeden kapanan okullar, online eğitime geçerek açığı kapatılıyor.  Milli Eğitim Bakanlığı ve TRT beraber üç farkı kanal olmak üzere 6 ayrı frakans ile yayın yapıyor. Kurulan kanaların isimleri ise şu şekilde Eba Tv İlkokul, Eba Tv Ortaokul, Eba Tv Lise olarak yayın yapmaya başladı. 23 Mart Pazartesi tarihinden bu yana ara vermeden yayın yapan kanal, talebelere dijital dersler veriyor. Talebelerin eğitim vaziyetlerine göre her bir kanalın ayrı bir ders işleyişi var. Bu üç ayrı kanal ile ilgili sizlere bilgilendirme yaparak, nerelerde izleyebileceğinizi anlatacağız.

Eba Tv Ortaokul

Eba Tv Ortaokul, kanalı ortaokul öğrencilerine yöelin yayın yapan resmi bir kanaldır. Kanal sadece ortaokul öğrencilerin dijital ders videoları bulunmaktadır. Dersler özel hocalar ile anlatılmakta ve pratik yapılmaktadır. Ortaokul öğrencilerinin gödükleri derslerin videosu olan kanal Türkçe, Matematik, İnilizce ve Fen gibi temel dersleri anlatıyor. Temel derslerin yanında ek ders videoları da mevcut. 

Eba Tv Ortaokul Kanalını Nasıl İzlerim ?

Eba Tv Ortaokul kanalını online olarak ve televizyonlarda izlemeniz mümündür. Dersleri ve kanalı online olarak takip edecekseniz BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

Eba Tv Ortaokul Ücretli Mi ?

 Eba Tv Ortaokul, kamu hizmeti olmasından kaynaklı ücretsizdir. Bu denli zor zamanlarda varolacak sıkıntıları minimalize etmek için kurulmuştur. Sitemizde takip edebilirsiniz.

 

EBA TV ORTAOKUL CANLI İZLE

Bu yazı 28 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız