Eba Tv İlkokul İzle

Eba  Tv İlkokul İzle

Eba Tv İlkokul İzle

Eba Tv İlkokul'u nasıl izlerim ? Eba Tv Program ? Eba Tv İzle 

 Tüm Dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs, her sektöre ve her alana darbe vurmaya duvam ediyor. Türkiye'de de kendini gösteren virüs hızlı yayılıyor. Türkiye'de görülmesi itibariyle okullar uzun bir süre ara vererek kapatıldı. Dönem bitmeden kapanan okullar, online eğitime gçerek açığı kapatılıyor.  Milli Eğitim Bakanlığı ve TRT birlikte üç farkı kanal olmak üzere 6 ayrı frakans ile yayın yapıyor. Kurulan kanaların isimleri ise şu şekilde Eba Tv İlkokul, Eba Tv Ortaokul, Eba Tv Lise olarak yayın yapmaya başladı. 23 Mart Pazartesi tarihinden bu yana aralıksız yayın yapan kanal, öğrencilere dijital dersler veriyor. Öğrencilerin eğitim durumlarına göre her bir kanalın ayrı bir ders işleyişi var. Bu üç ayrı kanal hakkında sizlere bilgilendirme yaparak, nerelerde izleyebileceğinizi anlatacağız.

Eba Tv İlkokul

Eba Tv İlkokul, ilköğretim 1. Sınıf ila 4. Sınıf arasında eğitim gören öğrencilerden oluşmaktadır. Eba Tv İlkokul, Matamatik, Hayat Bilgisi, Fen Bilgisi ve Türkçe olmak üzere dersleri veriliyor. İlkokul öğrencilerinin izlemesi gereken kanal Eba Tv İlkokul olarak karşımıza geçiyor. Öğrencilerin ders programlarını ise Eba Tv üzerinden ulaşabiliyorlar. Ayrıca öğrencilerin yetişemediği derslerin, telafi dersleri aynı güç içinde yayınlanıyor.

Eba Tv İlkokul Kanalını Nasıl İzlerim ?

Eba Tv İlkokul kanalı yazımızda bahsettiğimiz gibi ilkokul öğrencilerini kapsayan bir kanal. Eba Tv İlkokul kanalını sitemizde izleyebilirsiniz. Eba Tv İlkokulu kanalını BURAYA tıklayarak, dilediğiniz gibi dinleyebilirsiniz.

Eba Tv İlkokul Ücretli Mi ?

 Eba Tv İlkokul , temel hakkımız olan eğitim-öğretim’i kapsadığı için ücretsiz. Sitemizden dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

 

EBA ilkokul izle

 

Bu yazı 27 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız