Dudullu Postası Geliyor !

Dudullu Postası Geliyor

Onur Ünlü'nün Yönetmen koltuğunda oturduğu Dudullu Postası Kanal D Ekranlarına geliyor. Dudullu Postası 2 Gecesi saat 20:00'da Kanal D ekranlarında izleyicinin karşısına çıkıcak. Çizer Serkan Yılmaz’ın yazıp, çizdiği karikatür serisi Dudullu Postası’ndan esin alınarak hazırlanan dizinin yönetmenliğini  usta yönetmen Onur Ünlü üstleniyor.  Dizinin öyküsünü ve tretmanını Banu Uzpeder ve Fuat Mete’ye yazdı.

 

Dudullu Postası’nın senaryosunu ise daha önce birçok filmden tanıdığımız Funda Alp ve Yiğit Sertdemir kaleme aldı. Dizi 14 Bölümden oluşuyor. Dizinin başrollerini ise Güven Kıraç, Erkan Can, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Bülent Şakrak, Ayda Aksel, Ahmet Rıfat Şungar, Özgür Emre Yıldırım, Aslı Bekiroğlu, Gözde Çığacı ve Levent Tülek gibi isimler oturuyor.

Dudullu Postası Hikayesi

 Semtin ele avuca sığmaz gençleri, umutsuz hane kadınları, hayal dünyasında yaşayan genç kızlar, halı alan mücadeleninde kaybolan babalar. Hepsi, candan karakteriyle güldüren bir dizi olan Dudullu Postası'nda buluşuyor! Gazetecilik yapmak için gecesini gündüzüne katan Asım, abisi tarafından evin içine hapsedilen Melis, Melis'e aşık delikanlı Tayfur, güvenlik ve namus takıntılı Eyüp, semtin en garip kişilerinden Sebati ve daha nicesi Dudullu'da.

 

Bu yazı 26 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız