Doktor Ali Vefa'nın Gözyaşları , Mucize Doktor 18. BÖLÜM 'DE NELER OLACAK ?

Doktor Ali Vefa'nın Gözyaşları , Mucize Doktor 18. BÖLÜM 'DE NELER OLACAK ?

Doktor Ali’nin Gözyaşları

Mucize Doktor, efsane bir 18. Bölüm ile ekranlara geliyor. Yayınlanan fragmanlarla dozajı oldukça yükselten başarı dizi merakla bekleniyor.

 

 

 

 Fox Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Reha Özcan gibi isimler üstleniyor. Dizinin yapımını MF yapım üstleniyor. Yönetmen koltuğunda  Yusuf Pirhasan oturuyor. Dizi her yayınlandığı gün ve saat’de reytinglerde zirvede oluyor.

 

NELER OLMUŞTU ?

 Mucize Doktor 17. Bölüm duygusallığı yoğun ve biraz entrika ile geçmişti. Ali’nin Nazlı karşısında çaresizliği ve Nazlı’nın Ali Karşısında çaresizliği ikilemi oldukça güzel verilmişti. Ali, Nazlı’nın duygularından emin olmaya çalışırken, Demir’den aldığı yöntemler’de oldukça keyifliydi. Bir yandan da hastaneye gelen birbirine bağlı ikizleri gergin ameliyatı güzel sonuçlanmış ilerleyen saatlerde işler tersine gitmişti. Nazlı için her şey oldukça kötü ve karmaşık bir durumdaydı. Duyguları sorgularken bir yanda da ‘’Ali İle ilişkim olabilir mi’’ sorusunu soruyordu kendine. Ali bu duygulardan habersiz sadece Nazlı’nın ona karşı bir şey hissedip hissetmediği anlamaya çalışıyordu. Bu sırada ortalıktan kaybolan Kıvılcım, Beliz’in babasının spermleriyle hamile kalma planı oldukça dikkat çekti. Ayrıca senaryo’daki bu sahne oldukça eleştiri aldı. Ali, Demirden aldığı öğütleri sırasıyla işlerken Nazlı’nın da kendisinden hoşlandığını fark etti ve dizi bitti.

 

 YENİ BÖLÜMDE NELER OLABİLİR ?

Mucize Doktor’un yeni bölümünde iki farklı fragman yayınlandı. Fragmanlar ise şöyle

Mucize Doktor 18. Bölüm 1. Fragmanı

 

Mucize Doktor 18. Bölüm 2. Fragmanı

 

 

Fragmanlardan yorumlar yapmak gerekirse önümüzdeki bölümde oldukça duygusal sahneler ve Ali ile Nazlı’nın birbirine biraz daha yakınlaşmasını izleyeceğiz. Ferman, asistanların hastanedeki cerrahi bölümünde son bir yılda yapılan tüm ameliyatları adım adım ezberlemelerini istiyor. Asistanlara 2 günlük süren veren Ferman, Ali Vefa'nın tüm ameliyatları sadece 3 saatte ezberlemesiyle şoke oluyor.

 

Diğer yandan ise Kıvılcım ve Tanju yeni bir plan yapıyor. Kıvılcım'ın "Nazlı onunla uğraşıyor, insanlara ve hastaneye alıştırıyor. Sonuçta Ali Nazlı olmadan bir hiç" sözlerini duyan Ali Vefa gözyaşlarına hakim olamıyor. Ali Vefa'nın "Ben herkese yük oluyorum, başkası olmadan ben neye yararım ki" sözleri dikkat çekiyor. Ali, tekrardan kendini içine dönerken büyük ihtimal Nazlı, Ali’nin iç dünyasından çıkarıcaktır. İkilinin arası biraz daha yakınlaşacaktır. Ali ve Nazlı ilişkisinin tam anlamıyla birlikte olma durumları bir ya da iki bölümde olması muhtemel. Uzun zamandır Ali ve Nazlı’nın birlikte olma durumlarının altyapısı yapılırken daha fazla uzamayacaktır. Mucize Doktor’a yapılan bir eleştiri ise Dizinin özünden ayrılarak, klasik Türkiye dizilerine aşk ve entrika üzerine yol alması eleştirilmişti. Son bölümlerde gördüğümüz kadarıyla dizi özünü koruyor. Hastanedeki vakalara ağırlık verilmeye başlandı. Ayrıca birbirine bağlı ikizleri de Ali’nin son bir hamlesi ile tekrar yaşama dönecektir. Mucize Doktor 18. Bölüm Perşembe akşamı saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında olacak.

 

Mucize Doktor’da Sürpriz İsim

 

 

 

 

Bu yazı 15 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız