Demet Akbağ ve Ezel Akay 15 Yıl Sonra Aynı Filmde !

Demet Akbağ ve Ezel Akay 15 Yıl Sonra Aynı Filmde !

Demet Akbağ ve Ezel Akay 15 Yıl Sonra '' 9 KERE LEYLA '' Filminde Bir Aradalar

Ezel Akay'ın senaryosunu yazıp, yönetmenliğini yaptığı Haluk Bilginer, Demet Akbağ başrollerini oynadığı 9 Kere Leyla filminin çekimleri devam ediyor.

    Usta yönetmen Ezel Akay'ın yeni filmi 9 Kere Leyla'da Demet Akbağ ile yıllar sonra çalışacaklar. En son Ezel Akay'ın filmi '' Neredesin Firuze '' filminde çalışan ikili 15 yıl sonra tekrardan aynı projede. 

     Çekimleri devam eden 9 Kere Leyla filmi yılın merakla beklenen filmlerinden birisi. Filminin oyuncu kadrosu ise oldukça güçlü. Geçtiğimiz aylarda Dünya’da ki prestijli bir organizasyondan En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Uğur Yücesoy, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy. Yücesoy son filmi Küçük Şeyler ile Antalya Altın Portakal Ödül törenin En İyi Oyuncu ödülüne laik görülmüştü.  

 

9 Kere Leyla Filminin Konusu ? 

 

‘9 Kere Leyla’, zengin iş adamı Adem’in (Haluk Bilginer) genç sevgilisi Nergis (Elçin Sangu) uğruna evliliğini bitirmeye çalışmasının eğlenceli hikayesini anlatıyor. Adem boşanmayı reddeden aşırı domestik karısı Leyla’yı (Demet Akbağ) 9 kere öldürmeyi deniyor ama beceremiyor! Beklenmedik komik sürprizlerle dolu bu yolculukta Adem, istemeden de olsa sadece iyi bir şeye sebep oluyor: “Kadınların yeni bir dünya kurmasına” 

 

 

Bu yazı 09 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız