Cem Yılmazdan Yeni Bir Film !

   CEM YILMAZDAN YENİ BİR FİLM DAHA ! 

 

   Cem Yılmazın son filmi olan Karakomik Fimler geçtiğimiz ay vizyona girdi.  Cem Yılmaz’ın diğer filmlerinden bağımsız olan Karakomik Filmler, 2  farklı hikayeyi tek bir film de buluşturmuştu. Hikayeler 1 saat sürüyor, filmin ilk yarısında bir film diğer yarıda da bir film olarak yayınlanmıştı. Karakomik Filmler vizyonda  kaldığı sürece 698 bin seyirciye ulaştı. Bu sayı Cem Yılmaz filmleri için oldukça düşük bir sayı. Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler’e kadar en az izlenilen filmi Pek Yakında ile 1.52 milyon kişi tarafından izlenmişti. Yani tam anlamıyla Karakomik Filmler Cem Yılmaz’ın en düşük filmi oldu, ayrıca birçok sinema eleştirmenlerinden ve seyircilerden geçerli not almadığını söylemekte fayda var. 

 

'' KARAKOMİK FİLMLER 2 '' GELİYOR ! 

  Karakomik Filmler ile gişede beklentisinin çok altında  kalan Cem Yılmaz, aynı formatla iki film daha çekerek, vizyona sokacak. Bu iki film bir önceki film gibi iki farklı hikayeyi tek perde de yansıtacak. Deli ve Emanet adını taşıyan bu iki film merakla bekleniyor. Film 17 Ocak 2020’de vizyona girecek. Cem Yılmaz, bir önceki filmine nazaran yeni filmin de çok fazla rahabet göreceği tahmin edilmiyor. Sebepi ise Cem Yılmaz’ın seyircisine yarattığı profil dışında  filmlerin olması. Cem Yılmaz’ın yeniyi denemesi olması gereken bir durum. Türkiye, seyircisi alışılımışın dışına çıkmaktan oldukça korkan bir izleyicisi kitlesi . Bundan kaynaklı Cem Yılmaz’ın son filmi oldukça düşük gişe elde etti. 

   Cem Yılmaz, yazıp yönettiği oyuncu kadrosunda Özkan Uğur, Cem Davran, Büşra Develi, Emin Gürsoy, Özge Özpirinçci, Çağlar Çorumlu ve Tansu Biçer gibi oyuncular oynadı.  

Bu yazı 25 KASıM 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız