Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya Evleniyor mu ?

 

Bir süredir birlikte olan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkisinde yeni olaylar yaşanmaya başlıyor. Ünlü çift evleniyor mu ?

 

 

Türkiye ve Dünya’da adını duyuran komedya Cem Yılmaz uzun bir süredir birlikte olduğu Defne Samyeli ile ilişkisini sonlandırmıştı. Aradan geçen bir süre sonra Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın birlikte olduğuna dair birçok yorumlar yapıldı. Kısa bir süre önce’de ilişkilerini açıklayan çift, pandemi’den kaynaklı uzun bir süredir aynı evde yaşıyorlar. Birlikte yaşayan çift’in evlilik kararı aldığı konuşalan bilgiler arasında .

 

Evlilik Oldukça Yakın

Türkiye’nin en çok izlenilen kanallarından birisi olan Kanal D’de yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında çift ile ilgili iddialara yer verildi. İkili’nin evleneceğini ve evlilik hazırlaklırına başladığı gibi bilgiler yer verildi. Uzun süredir magazin dünyasın’dan düşmeyen çift, bu haberler ile de tekrar gündeme oturdu . Konuşulan haberler arasında çiftin birliktelikerini evliliğe sürdürmeleri konuşuluyor. Ayrıca Cem Yılmaz yeni bir çocuk sahibi olmak istediği de gelen bilgiler arasında . Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya birlikte kaldıkları evde de arkadaşlarıyla oldukça güzel zaman geçiriyorlar.

 

 

 

Bu yazı 03 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız