Beyaz'dan, Beyaz Show Açıklamaları !

Beyaz'dan, Beyaz Show Açıklamaları !

Beyazıt Öztürk’den Beyaz Show Geri Geliyor İması Ve Beyazıt Öztürk’ün Albümü Geliyor ! 

 

    Beyazıt Öztürk’den yeni açıklamalar. Geçtiğimiz günlerde Beyazıt Öztürkden bazı açıklamalar geldi. Ünlü şovmenin açıklaması şu şekilde ; “Farklı bir proje yaparken, kıyasın içine gireceksin, parçalanmamak gerekiyor. Allah dizi yapanlara sabır versin. O iş kadar, başka yorucu bir şey görmedim. Filmlerden teklif geliyor ama işim televizyon. Farklı proje yaparken, kıyasın içine gireceksin. Parçalanmamak gerekiyor.’’ 

  BEYAZ SHOW GELİYOR ! 

 Bu açıklamalardan sonrasında Beyaz Show ile ilgili yapılan açıklamalar şu şekilde; “Seneye böyle bir durum var. Biraz dinlendim ve ‘Neler yapabiliriz?’ diye düşündüm. Büyük ihtimalle değişik bir kafayla program hazırlayacağız. Çok yakında bomba gibi bir şey gelecek. ”  

  Farklı format da tekrar Beyaz Show formatından farklı bir konseptle tekrardan bir program için hazırlıklarının müjdesini veren şovmen yakında bir albüm ile geleceğinin de haberlerini verdi. 

  Bilindiği üzere Beyaz Show, Kanal D ekranlarında 21 yıl boyunca her hafta yayınlanmıştı. Programda,  Türkiyeden ve Dünyadan birçok sanatçi, siyasetçi'nin katıldığı bir programdı. Oldukça beğenilen program 2017 yılında yayından kaldırılmıştı. 

 

Bu yazı 08 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız