Bay Yanlış Dizisi Hangi Kanalda ? Bay Yanlış Dizisi Oyuncuları ? Ne Zaman Başlıyor ?

Bay Yanlış Dizisi Hangi Kanalda ? Bay Yanlış Dizisi Oyuncuları ? Ne Zaman Başlıyor ?

Bay Yanlış Dizisi Hangi Kanalda ? Bay Yanlış Dizisi Oyuncuları ? Ne Zaman Başlıyor ?

 Aylardır, konuşulan bir türlü sete çıkılamayan Dizi Bay dizisi hakkında yeni gelişmeler. Başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel gibi isimlerin üstlendiği yeni dizi için Fox Tv'de anlaşıldı. Seyirci tarafından uzun süredir merak edilen Bay Yanlış dizisi nihayet ekranlara taşınılacak günü bekliyor.

Bay Yanlış Dizisinde Kimler Oynuyor ?

Yeni dizisinin cast çalışması bitmek üzere. Dizi'de ekranlarda görmeye aşina olduğumuz yüzleri göreceğiz. Dizi'de rol alan isimler ise şu şekllde ; Can Yaman , Özgür Gürel, Lale Başar, Feri Baycu Güler, Suat Sungur, Fatma Toptaş ve Gürgen Öz gibi isimler dizide yer alacak.

Bay Yanlış Dizisi Hangi Kanalda ?

Uzun süredir, hangi kanalda yayınlanacağı tartışılan dizi'nin nihayet kanalı netleşti. Dizinin yapım şirketi olan Gold Film, Fox Tv ile yaptığı görüşmeler neticesinde mütabakata vardır. Bay Yanlış, Fox Tv ekranlarında yayınlanacak.

Bay Yanlış Dizisi Ne Zaman Başlayacak ?

Dizi, uzun süredir hazırlaklarına başlanmıştı fakat bir türlü sete girilmedi. Dizinin sete tam girileceği sırada dizinin başrol oyuncusu Can Yaman, askere gitmişti. Tekrardan sete girilecekken tüm Dünya’yı etkileyen Korona Virüs salgını baş gösterdi. Türkiye ve Dünya’da  yüzlerce film ve dizi yapımları ileri tarihe ertelendi. Bay Yanlış, Türkiye’de salgının seyrekleşmesi durumunda set’e gireleceği tahmin ediliyor. Dizi’nin ortalama yaz aylarında Fox ekranlarında ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacağı düşünülüyor.

 

Bay Yanlış Dizisinin Konusu

Ekranlarda merak beklenilen yeni dizi Bay Yanlış, hikayesi için dizinin yapımcısı şu sözleri kullandı ; '' Aşk mı Mantık mı ? İkisi Arasında Kalırsan Hangisini Seçersin ? Biz kadınlar aşkı mı yanlış anlıyoruz ? Yanlış adamlara mı aşık oluyoruz ? '' . Merak uyandıran yeni dizi önümüzdeki haftalarda daha detaylı bilgi paylaşılacaktır.

 

Bu yazı 21 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız