Babil Dizisinin Akıbiyeti Belli Oldu!

Babil Dizisinin Akıbiyeti Belli Oldu!

Star Tv ekranlarından yayınlanan ve oldukça olumlu geri dönüşler alan Babil dizisinin akıbıyeti belli oldu. Dizinin hayranlar '' babil yeni bölüm ne zaman ? '' sorusunu cevabını beklerken diziden yeni bir gelişme yaşandı. Sizler için '' Babil yeni bölüm ne zaman '' ve '' babil final mi yaptı '' sorularını cevaplayacağız.

Babil Sezon Finali Mi Yaptı?

Star Tv ekranlarında yayınlanan başrollerini ; Halit Ergenç, Birce Akalay, Ozan Güven ve Aslı Enver'in üstlendiği Babil dizisiyle ilgili flaş gelişmeler yaşandı. Ekranlarda yayınlandığı ilk günden bu yana oldukça beğenilen Babil, flaş bir karar ile sezon finali yaptı. 10 bölümdür yayınlanan dizi pandemi önlemlerinden kaynaklı setlerini iptal etmişti. Yeni alınan karar ile dizi sezonu kapattı.

Babil Yeni Bölüm Ne Zaman?

Beklenmedik şekilde Türkiye'de birçok dizi erkenden sezon finali yapıyor. Babil dizisi de bu diziler arasına katıldı. Başarılı senaryosu  ve rejisi ile oldukça olumlu yorumlar alan Babil, beklenmedik bir şekilde sezon finali yaptı. Hayranları '' Babil yeni bölüm ne zaman ? '' sorusunun cevaplarını arıyorlar. Babil dizisi yeni sezon için ağustos ayında tekrardan sete girmesi bekleniyor. Dizi Ağustos yayında yeni sezon çekimlerine başladığı taktirde, Eylül aylarında yeni bölümleri izleyiciler ile buluşacak.

Bu yazı 17 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız