Babil Dizisi Hangi Kanal’da yayınlanacak ? Halit Ergenç’in Yeni Dizisi ? Ozan Güven’in Yeni Projesi ? Hepsi ve daha fazlası haberde.

Babil Dizisi Hangi Kanal’da yayınlanacak ? Halit Ergenç’in Yeni Dizisi ? Ozan Güven’in Yeni Projesi ? Hepsi ve daha fazlası haberde.

Başrollerini Halit Ergenç, Ozan Güven, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver ve Birce Akalay gibi oyuncuların yer aldığı Babil Dizisinden yeni gelişme.

Ay yapım’ın üstlendiği ve dikkat çekici oyuncu kadrosuyla yayın hayatına başlamaya hazırlanan Babil dizisi hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Dizi, Digitürk’ün beIN Connect platformunda yayınlanacağı Ay Yapım tarafından açııklanmıştı. Yeni gelişen bir olayla dizinin yayın platformu değişti.

Dizinin senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özel Yücel üstlendi. Yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar oturuyor. Babil dizisinin ilk sezonun 13 bölüm olarak kurgulandı. Dizi için şu an Fox Tv ve Star Tv ile görüşüldüğü açıklandı. A

 

İşte, beIN Media Group ve Ay Yapım'ın ortak açıklaması:

"beIN MEDIA GROUP ve Ay Yapım olarak aldığımız ortak kararla “Babil” dizisinin beINCONNECT Platformunda yayınlanmayacağını bildirmek isteriz. Her iki kuruluş açısından da yayın takvimiyle ilgili değişen zamanlamaların taraflara uymaması sebebiyle yapılan anlaşmayı maalesef karşılıklı olarak sona erdirmiş bulunmaktayız.

beIN MEDIA GROUP ve Ay Yapım farklı ve yeni projelerde iş birlikteliklerine devam edecektir.

Saygılarımızla; beIN MEDIA GROUP & Ay Yapım"

Önümüzdeki günlerde oluşacak tüm gelişmeleri, sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu yazı 04 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız