Babil Dizisi 1. Bölüm Fragmanı 

Babil Dizisi 1. Bölüm Fragmanı 

 

Babil Dizisinden İlk Fragman 

 

  Ay Yapımın, yapımını üstlendiği, başrollerini Halit Ergenç, Ozan Güven, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver ve Birce Akalay gibi oyuncuların yer aldığı Babil Dizisinden ilk fragman yayınlandı. Dizinin senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özel Yücel üstlendi. Yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar oturuyor.  

Babil Dizisinin 1. Bölüm Fragmanı  

 

 

 

  beIN MEDIA GROUP ve Ay Yapım tarafnda üstlenilen Babil Dizisi, Sosyal Medya platformunda yayınlanması planlanıyorken, iki firma arasında çıkan anlaşmazlık gerekçesiyle dizinin yayın platformu belirsiz kalmıştı. Ay yapım Fox Tv ve Star Tv ile görüşmelerinin sonunda Star Tv ile anlaşmaya varmıştı. Dizinin yayın tarihi belli değilken, 2020’de Ocak ayında Star Tv’de yayınlanacağı tahmin ediliyor. 

 

 

 Babil Dizisinin Konusu Nedir 

 

 İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macera da karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi? 

 

 

Bu yazı 22 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız