Atiyeden Uzun Fragman Yayınlandı 

Atiyeden Uzun Fragman Yayınlandı 

  

    Netfilix’in 2. Türkiye yapımı ojinal dizisi Atiye’den uzun fragman yayınlandı. Netfilix, son zamanlarda Türkiye yapımları ile gündemde. Türkiye, orijinal yapımları hızlanırken, Atiye’den fragman paylaşıldı. İşte o fragman ! 

 

 
   ATİYE'NİN KONUSU 

  İstanbulda rahat bir hayat süren genç bir ressam olan Atiye ( Beren Saat ) , Göbekli Tepede yapılan bir araştırmaya katılarak Göbekli Tepeye gider.  Yapılan araştırmalarda Arkeolog Erhan ve Atiye buldukları sembolun mistik güçleri olduğunu fark ederler.  Sembol sayesine karanlıkta kalan tarih ve sırları yavaş  , yavaş aydınlanıcak . Ruhani güçlerle birlikte tapınakda kalan Atiye’ye aklına gelmeyen birçok konuyu kendisine soracaktır… 

 

 

   ATİYE DİZİSİNDE KİMLER OYNUYOR ? NE ZAMAN BAŞLIYOR ? 

  Atiye dizisinin başrolünde Mehmet Günsur, Beren Saat oynuyor. Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya yan rollerde izleyeceğiz. Şengül Boyaş'ın 'Karakalem' ve 'Dünyanın Uyanışı' isimli romanlarından uyarlanan dizinin senaryosu Jason George ve Nuran Evren Şit'in tarafından yazıldı. Dizi ilk sezon 8 bölüm olarak, 27 Aralık’da Netfilix’de yayınlanacak. 

Bu yazı 13 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız