ATİYE DİZİSİNİN EŞSİZ GALASI

ATİYE DİZİSİNİN EŞSİZ GALASI

Atiye Dizisi İçin Gala Yapıldı

  Netfilix, 2. Türkiye orjinal içeriği Atiye dizisi için Salı günü İlk bölüm galası gerçekleştirildi. Dizi, 27 Aralık'ta tüm Dünya ile aynı anda Netfilix'de paylaşılacak.

 

  Türkiye'de en çok kullanılan set, Beykoz Kundura Fabrikasında düzenlenen Atiye'nin Galasında Berensa Saat, dizinin hikayesinde ağırlık olarak Anadolu Tarihi olduğunu altını çizen Saat, konuşması  şu sözleri ekledi '' Aslında bu coğrafyadan çıkmış bir hikaye. Bir yandan da bu hikayede başrol Göbeklitepe. Şu an insanlık için çok önemli bir keşif olan Göbeklitepe ile ilgili bir sır açığa çıkarılmaya çalışılıyor. Biz de bu hikayenin canlanmasına yardımcı oluyoruz. Bu hikayede başrol aslında Anadolu. '' ekleyen başarılı oyuncu oldukça heyecanlı olduğu gözlendi.

 '' Çok Güzel Bir Hikayeyi Anlatmaya Çalıştık ''

  Beren Saat, başrollerini paylaştığı Mehmet Günsür ile çalışmaktan büyük keyif aldığını paylaştı. Konuşmasına şu sözlerle devam etti '' Çok güzel bir hikaye anlatmaya çalıştık. Gerçekten bir arada olmaları tesadüf olmayan, kabiliyetli, hayal kuran ve bu işi aşkla yapan çok güzel bir ekiple çalıştık. O yüzden heyecanlıyız. Bir yandan da yaptığımız diziye güveniyoruz. Netflix'in bize özgür bir alan sunması ve onların güvenini arkamızda hissetmek de çok özeldi. Geldiğiniz için teşekkür ederim."

'' EKİP MUAZZAMDI ''

 Erhan, karakterini canlandıran başarılı oyuncu, Mehmet Günsur '' Kendimizi çok güvende hissettik. Netflix çok büyük bir kurum ve onun verdiği rahatlık gerçekten çok önemli. Bütün oyuncularla beraber çalışmak harikaydı. Çok iyi bir ekip olduğumuzu düşünüyorum. Biz yaptığımız şeyi çok sevdik.'' diyerek ekledi.

 '' Bir Rüya Gerçekleşecek ''

 Silsile, Çok Film Hareketlerler Bunlar,  Annemin Yarası gibi filmleri yöneten başarılı yönetmen, çektiği Atiye dizisi için şunları ekledi '' Dizinin yayımlanmasıyla bir rüyanın gerçekleşeceğini söyledi. Türkiye'den bir hikayenin farklı dil ve ülkelerden insanlara ulaşmasının yeni bir şey olduğuna dikkati çeken Açıktan, "Umarız bu emek karşılığını bulur. Biz çok inanarak yaptık.''

 

 

Atiye Ne Zaman İzleyebileceğiz ?

 Atiye, tüm Dünya ile aynı an da 27 Aralık'ta Netfilix'de paylaşılacak.

Bu yazı 18 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız