Aşk 101 5. Bölüm İzle

Aşk 101 5. Bölüm İzle

Netfilx, efsane bir dizi ile tekrar izleyicilerini topluyor. Türkiye'Nin yeni gençlik dizisi Aşk 101 bomba gibi geliyor. Başarılı senaryo ve başırılı ekip ile birlikte oldukça sevilen dizi, ilk bölümlerinden çok sevildi. Netfilix, tarafından yapımı karşılanılan Aşk 101 dizisi ilk sezonu 8 bölüm olarak yayınlacak. İlk sezondan sonra dizinin akibeti ile ilgili bilgiler paylaşılacak. 

Aşk 101 Konusu

Aşk 101 dizisi, hikayesiyle de oldukça beğenildi. İşte dizinin hikayesi ;  1990’larda bir grup lise talebesi’nin en ateşli çağlarında yaşadıkları hikayeyi odağına alıyor. Dizi, asi bir grup gencin lise’den atılması olayıyla başlıyor. Okuldan atılmamak için çok sevdikleri hocalarını başka bir hocayla sevgili yapmaya çalışıyor. Ekip, bir yandan da büyürken ; Aşk duygularının da keşfetmeye başlıyor.

Aşk 101 Başrol Oyuncuları Kimler

Netfilix, Türkiye'nin 2020 seneninde yaptığı yeni dizi efsane gibi geliyor ! Türkiye'den bir hayli başarlı oyuncuları ekipte görmek olası. Ayrı olarak dizi tüm Dünya'da da merakla bekleniyor. İşte sizlerle Aşk 101 oyuncuları'nın isimleri ; Kaan Urgancıoğlu , Kubilay Aka, Alina BozPınar, Deniz Mert, Yazıcıoğlu Selahattin Paşalı , İpek Filiz Yazıcı , Müfit Kayacan, ve Bade İşçil gibi  sevilen oyuncular bulunuyor. İlerleyen bölümlerde diziye birçok kişinin daha ekleneği konuşuluyor. 

 

Aşk 101 5. Bölüm İzle

 

 

Bu yazı 20 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız