Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban Öldü Mü?

Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'da oldukça heyecanlı ve duygusal bölümler yaşanıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını, Arka Sokaklar dizisinin senaryosuna da yansıdır. Hüsnü Çoban'ın enfekte olduğu son bölümde, heyecan tavan yaptı. Arka Sokaklarda hüsnü çoban öldü mü? Özgür Ozan arka sokaklardan ayırılıyor mu? detaylar yazmızda.

Hüsnü Çoban Öldü Mü?

Türkiye televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden birisi olan Arka Sokaklar, oldukça duygusal sahneler yaşanıyor. Dizinin son bölümünde Özgür Ozan'ın canlandırdığı Hüsnü Çoban karakteri, korona virüs kapıyor. Durumu ağırlaşan Hüsnü Çoban, hastaneye kaldırılıyor. Yoğun bakıma alındıktan sonra ekip şok yaşıyor. 

Özgür Ozan Diziden Ayrılıyor Mu ?

Arka Sokaklar dizisinden yıllardır rol alan Özgür Ozan, son bölümlerle '' Ozan Güven diziden ayrılıyor mu?'' sorusu akıllara geldi. Dizide enfekte olan Hüsnü Çoban, yoğun bakıma kaldırılıyor. Durumunun oldukça kötü olduğu bilgisi ise herkesi yıkıyor. Özgür Ozan'ın diziden ayrılıp, ayrılmayacağı ise oldukça merak konusu. Diziden herhangi bir açıklama yapılmadı.

Arka Sokaklar Dizisiden Yayınlanan Son Fragman

Bu yazı 19 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız