Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy Ekrana Dönüyor

Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy Ekrana Dönüyor

 

Show  TV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran İçerde dizisi ekranlara tekrar dönüyor. Yapımını Ay yapım’ın üstlendiği Polisiye – Mafya dizisi İçerde, tekrar bölümleri ile ekranları geri dönüyor.

 

Yayınlandığı dönem ekranlarda reyting  rekortmeni kıran başarılı dizi İçerde Show Tv ekranlarına tekrardan geliyor. Başarılı yönetmen Kerem Çatay’ın yönetmen kodluğunda oturduğu Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli ile başrollerini üstelendiği dizi, hafta içi her gün ekranlara geliyor.

İçerde Ne Zaman Yayınlanacak

Pandemi önlemleri gereği onlarca dizi setlerine ara verdi. Show tv’de Çukur ve Ramo gibi diziler de setlerine ara verince yayın akışında ciddi bir boşluk doğdu. Show Tv ekibi arada doğan boşluğu yayınlandığı diziler tekrar yayınlamak ile dolduruyor. Bir dönem ekranlarda yer alan ve reyting rekorları kıran dizi İçerde’yi ekranlara tekrar getirerek varolan boşluğu dolduruyor. İçerde dizisi hafta içi her gün Show Tv ekranlarında olacak.

 

Dünyaca ünlü Köstebek filminden uyarlanan İçerde, Türkiye’de oldukça sevilmişti. Başarılı bir uyarlama, başarılı bir reji ve önemli bir cast ile İçerde dizisini milyonlar izledi. Günümüzde de hala tekrarları izlenilen dizi, etkisini hala hissettiriyor. İçerde dizisi 4 Mayıs tarihinden itibaren hergün Show tv ekranlarında izeyicisi ile buluşacak.

Show Tv kanalını canlı izle

Bu yazı 02 MAYıS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız