Ali Vefa’nın Zor Günleri!

Ali Vefa’nın Zor Günleri!

Ali Vefa’nın Zor Günleri

    Fox Tv’nin reyting rekortmani dizisi Mucize Doktor’da senaryonun temposu hızlanmaya başlaıd. Art arda olaylar silsilesi yaşanmaya başlıyor. Mucize Doktor’un 12. Bölümün’de oldukça haraketli geçen Nazlı’nın kurul sonucu ve ardından Ali’nin kurulun içine beklenmedik bir anda dalarak duygusal bir konuşma yapması ve konuşmanın kurul kararını etki etmesi, Ferman’ın Beliz’e karşı Nazlı’yı tercih etmesi. Ve daha birçok olay Mucize Doktor 12. Bölümün’de yaşanmıştı. Sitemizde Mucize Doktor 12. Bölüm analizini okuyabilirsiniz.

  Mucize Doktor’un 13. Bölüm Fragamanında ise ortalık oldukça gergin ve duygusal. Geçtiğimiz bölüm’de Ali, Nazlı’ya bir nevi aşk-ı ilan etmişti. 13. Bölüm’de ise Nazlı’ya dokunmaya çalıştığını görüyoruz. İkili gün geçtikçe birbirine daha da yakınlaşmaya başlıyor. Ali, yayınlanan fragmanda Nazlı’nun yanağına dokunmaya çalışırken, Nazlı tebessüm ederek bekliyor. 13.Bölüm oldukça heyecanlı geçecek gibi.

 

 

    Mucize Doktor’un 13. Bölümünde Ali’nin başı dertte. Ali, hastasına ‘’ Sevmek Dokunmak Mıdır ? ‘’ sorusunun üzerine hasta Ali’yi öpüyor. Ali, koşarak oradan ayrılıyor. Hastanın ailesi Ali’yi tehtit ediyor ve dövüyor. Mucize Doktor’un 13. Bölümü merakla bekleniyor. Dizi perşembe günü 20:00’da Fox Tv’de yayınlanacak.

Bu yazı 04 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız