Ali Vefa Hastanedn Kovulacak Mı ?

Ali Vefa Hastanedn Kovulacak Mı ?

Ali Vefa Hastaneden Kovuluyor Mu ?

 Fox tv ekranlarının en çok izlenilen dizisi Mucize Doktor’da Ali Vefa kötü zamanlar yaşıyor. Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna Ve Sinem Ünsal gibi genç ve önemli oyuncuların başrollerini üstlendiği Good Doctor dizisinden uyarlama olan Mucize Doktor 26 bölümdür yayın hayatına tam gaz devam ediyor.

Mucize Doktor dizisinde hareketli bölümler yaşanıyor. Dizinin 26. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı framan oldukça heyecanlandırdı. Geçtiğimiz bölümlerde diziye dahil olan Asistan Damla karakteri birçok tepki almıştı. 26. Bölümde de Ali Vefa’nın başı dertte.

Dizinin 26. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı aşağıdan izleyip yazıya devam edebilirsiniz.

 

 Hastaneye gelen küçük bir hasta konuşamıyor. Ali Vefa kaburgasından ses teli yapma fikrini öne sürüyor.  Oldukça tehlikeli olacak bu operasyona Tanju, Ferman ve çocuğun ailesi karşı çıkıyor. Fakat Ali Vefa hastayla olan bağını kişiselleştirdiği için emirleri  dinlemiyor ve harekete geçiyor. Tanju durumu öğrendikten sonra küçük çocuğun ailesinden özür dileyerek, Ali Vefa'nın yaptığının bedelini ödeyeceğini söylüyor.

Yeni Bölümde Neler Olacak ?

Tanju, Ali ve Nazlı’nın ilişkisini öğreniyor  ve ardından Ali’nin üzerine bir şikayet daha işitince ipleri iyiden iyiye eline almaya başlıyor.  Tanju, Ali’nin kafasını karıştıra kişinin Nazlı olduğunu düşünür. Nazlıyla olan ilişkiyi öne sürüp Ali tekrar bir hata yaparsa Tanju bu iişkinin karşısında duracaktır. Ali ve Nazlı her zaman olduklarından daha dikkatli olmak zorundalardır. Yapılacak tek bir yanlış kendilerini zarar verecektir. Ama Doktor Vefa tüm bu olanları kenara çekip, küçük çocuğa yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

 

 

Bu yazı 12 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız