Ali Sunal Babası Kemal Sunal'ın Filmlerini İzlemiyor

Ali Sunal Babası Kemal Sunal'ın Filmlerini İzlemiyor

Oyuncu ve Sunucu Ali Sunal, İnstagram hesabı üzerinden takipçileriylee soru cevap yaptı.  Gelen sorulardan birisi oldukça hassastı.

  Yeşilcam filmleri'nin ideol ismi Kemal Sunal, günümüzde dahi milyonlarca insanı ekrana kilitiyor. 50 yıl önce oynadığı filmlerde dahi izleyicileri kahkahaya boğuyor. Türkiye sineması'nın kült isimlerinden birisi olan Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal babası'nın filmlerini izleyemediğini sevenleriyle paylaştı.

Show Tv'de yayınlanan Güldür Güldür programında yer alan başarılı oyuncu ve tiyatrocu günümüzde de hala dikkat çekiyor. İnstagram hesabından sevenleriyle bir soru cevap yapan Ali Sunal, babası üzerine gelen soruları cevapladı.

 

 

Babasının Filmlerini İzliyemiyor 

Ali Sunal'a gelen sorulardan bir tanesi de " Babanızın filmlerini izliyor musunuz ?"diye bir soru sevdi. Başarılı oyuncu  Ali Sunal sunal ise "Kaybettiğimizden beri izleyemiyorum. Kızımla inşallah." diyerek ekledi. Ali Sunal, yıllar önce bir programda buna benzer bir soruya verdiği cevap akıllara getirdi. Ali Sunal şu cevabı vermişti. '' Hayatını kaybettiğinden bu yana izliyemiyorum. İzledimde kötü oluyorum. Ama ileride doğacak couğum ile birlikte ona dedesini tanıtmak için izleyebilirim '' diyerek cevap vermişti. İlerleyen yıllarda Ali Sunal evlendi ve 2018 yılında Nar adında bir kız çocukları dünya'ya geldi.

 

Sesiniz Benziyor 

Kemal Sunal'a gelen sorulardan bir tanesi ise şu şekildeydi '' Sesiniz Kemal Sunal'a benziyor. Bunu size söyleyen oldu mu ? '' Ali Sunal bu soruya tebessüm ettiren bir cevap verdi. Barılı oyuncu '' Bunu Babam bile söyledi '' cevabıyla herkesi tebessüm ettirdi.

 

Bu yazı 28 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız