Ali'nin Zorlu Mücadelesi ! Mucize Doktor 28. Bölüm İzle

Ali'nin Zorlu Mücadelesi ! Mucize Doktor 28. Bölüm İzle

Ali'nin Zorlu Mücadelesi ! Mucize Doktor 28. Bölüm İzle 

Ekranların en çok izlenilen dizisi Mucize Doktor Perşembe gecesi yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal gibi oyuncuların aldığı Mucize Doktor on dokuz Mart Perşembe gecesi  son bölümüyle Fox Tv ekranlarına geldi. Dizinin son bölümünde  Ali Vefa'nın babası yıllar sonra ortaya çıktı. Hayatındaki tüm acı deneyimlerin sebebi olan babasını hastanede  gören Ali Vefa büyük bir şok yaşadı. Zorlu bir hastalık ile savaşan ve ölmek üzere olan babası hastanede işlem altına alındı. Ali  Vefa ise babasının getirtiği büyün bir acıyla yüzleşti. Ali Vefa’nın babası hala Ali’nin suçlu olduğuna inanarak Ali’ye ‘’ kardeşinin katili olduğunu ‘’ söylemesi üzerine Ali, travma yaşadı. Ali’nin bu zorlu zamanında Nazlı yanındaydı.

 

 

 

Ali Vefa’dan Babası İçin Beklenmedik Karar

The Good Doctor dizisinden uyarlama olarak Fox ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor'un önümüzdeki Perşembe ekrana gelecek olan 28. Bölüm son bölüm  fragmanında ise Ali Vefa, babasını tedavi etmeye  karar veriyor. Fragmanda Ali Vefa’nın repliği herkesin içine dokundu;  " Bana ne yapmış olursa olsun, benim babam o. O Benim tavşanımı öldürdü ama ben onu kurtarabilirim. Bu onun tek şansı olabilir" diye ekledi. Doktor Nazlı, Ali’nin aldığı kararı Fermana taşıyor. Ferman ise Ali’yi durdurmak istiyor. Ferman, ‘’ Babasının kurtulma şansının olmadığını’’ söylemesine rağmen Ali vazgeçmiyor. Son zamanlarda Ali’nin tutumları Tanju’nun gözüne batıyor. Ali Vefa’nın babasının ortaya çıkmasıyla birlikte Tanju gittikçe sivrileşiyor.

Son Bölümde Neler Oldu ?

Küçük bir çocukken kendisine rededen ve görüşmeyen Ali Vefa’nın Babası ortaya çıkmıştır ve artık yüzleşilmesi gerekmektedir Ali, gerçeklerle görmek yerine, tedavi altında ölen kimsesiz bir hastayı saplantı haline getirir ve o hastayıyı kurcalar. Bir yandan da Nazlı yeni kliniğe geçiş sağlamıştır. Diziye asistan olarak katılan Damla ile anlaşmaya çalışmaktadır. Damla’ya bir türlü güvenemeyen Nazlı’yı zorlu günler beklemektedir. Hastalar gittik.e ortarken Ali kaçmaya çalıştığı geçmişiyle yüzleşir. Babası Ali için çok kötü sonuçları doğuracaktır.

 

Bu yazı 22 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız