Alef Geliyor !

Alef Yayım Tarihi İçin Son Günler

 

 Uzun zamandır beklenen Alef dizisi nihayet yayın tarihi açıklandı. Başrollerini Kenan İmirzarıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen gibi önemli oyuncuların üstlendiği Polisiye dizisi Alef geliyor.Usta Yönetmen Emin Alper’in yönetmen koltuğunda oturduğu Alef dizisinin yapımın May Prodiksiyon üstleniyor. Dizi iyi bir reklam çalışmasından sonra yayın tarihi açıklandı. 

 

ALEF 10 NİSAN DA GELİYOR !

Usta yönetmen Emin Alper'in yönetmen koltuğunda oturduğu Alef heyecanla beklenirken diziden bir fragman daha yayınlandı. Tozajı oldukça yüksek olan dizi sabırsızlıkla bekleniyor. İşte sizlere Alef'ten son fragman

 

 

 

Alef’in Konusu Nedir ?

Film Festivallerinden topladığı onlarca ödül ile adını duyuran Emin Alper’ dizinin yönetmen koltuğunda oturacak. Dizi doğaüstü bir sır perdesini aralama üzerine işlenecek. Kanan İmirzarıoğlunun canlandırdığı Kemal karakterini Ahmet Mümtaz Taylan’ın canlandırdığı Settar karakteriyle eşlik edecek. Kemal ve Settar yaşayış biçimleri ve düşünce biçimleri biribirine zıt iki kareketerdir. İşlenen cinayet sonrasında aldıkları görev bu ikiliyi buluşturacaktır. İki ayrı Dünya olan  Kemal ile Settar tecrübelerini ve bilgilerini birleştirserlerse vakaları çözeceklerdir.  Cinayeti işlenen kişinin yaptıklarını gördükçe ikili daha önce hiç böyle bir dünyaya girmediklerini farkına varırlar. Hikaye ile birlikte Kemal ve Settar yaşananları gördüklerinde kendi iç dünyalarındaki gizledikleri bilgiler de gün yüzün çıkacaktır. Melisa Sözen ise Yaşar karekteriyle  Kemal ve Settar karakterlerine eşik edecektir.

 

Bu yazı 01 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız