Adil Hoca ve Selvi Hemşire Arasında Ne Var ?

Adil Hoca ve Selvi Hemşire Arasında Ne Var ?

Adil Hoca ve Selvi Hemşire Arasında Aşk Mı Doğuyor ? 

 

 Mucize Doktor, Fox Tv’nin reyting rekortmeni dizisi. Yayınlanan her hafta rekorlar kırarak dizi tarihine adını yazdıran Mucize Doktor Dizisi, her bölümde beklenmedik finallerle izleyenleri şaşkına uğratıyor. Dizi tarihinde çok nadir görülen, iki dizinin birbirne konuk olma durumunu, geçtiğimiz haftalarda Kadın dizisi ile birlikte yaptı. Daha önce hiç rastlanmayan bir durum ise bir karakterin diziye konuk olması.  Doktorlar dizisinden tandığımız, Yasemin Özilhan’ın canlandırdığı karakter Doktor Ela’yı geçtiğimiz hafta Mucize Doktor’un 14.Bölümünde ekranlarda gördük. Bu duruma birçok kişi sevinmişken, birçok kişi de sevinmemişti. Doktor Ela’nın konuk olduğu bölümün, seyircilerin yorumunu BURAYA tıklayarak okuyabilirsiniz. 

   Geçtiğimiz hafta birçok kişinin gözlerinden kaçmayan bir sahne vardı. Sahne şöyleydi; Ali, Adil hocayla telefonda konuşurken ‘’ Sevdiğim birisini, sevmiyor gibi yapmak ‘’ söylemi üzerine Adil Hoca’nın, Selvi Hemşireye uzun uzun bakması. Aşağıdaki videonun  1.35 ile 2.25 dakika aralarını izleyerseniz, daha iyi anlayacaksınızdır. 

 Adil Hoca ve Selvi Hemşire Arasında Ne Var ? 

  Ali’nin söylemi üzerine Adil Hoca, cesaret aldığını görebiliyoruz. Yani bir nevi Ali, Adil Hoca’ya bilinçsizce yol gösteriyor. Bu sahne Adil Hoca’nın Selvi Hemşire’ye dair duygularını tam anlamıyla açığa çıkartıyor. Geçtiğimiz bölümlerde de ara ara Adil Hoca ve Selvi Hemşire’ye dair bi’şeyler olduğunu , üstü bir kapalı şekilde gösterilmişti. Bu sahneyle, tam anlamıyla gösteriliyor. 

  Adil Hoca ve Selvi Hemşire Arasında Ne Olacak ? 

   Adil Hoca ve Selvi Hemşire arasında oldukça eski bir mazi var.  Selvi Hemşire’nin  de Adil Hoca’ya dair bi’şeyler hissettiği gözlemlenebiliniyor. İkiliyi yeni bölümlerde birçok kez yan yana görmeye başlayacağımızı tahmin ediyoruz. Yeni bölümdeki balo’da da birlikte dans ederek yakınlaşacakları  oldukça muhtemel.. 

 Mucize Doktor, üzerine yazıları aşağıdaki eklere tıklayarak okuyabilirsiniz. 

Mucize Doktor Son Bölüm İzle 

Doktor Fermandan Şarkı

Doktor Ela Sosyal Medyayı Salladı

Doktor Ela, Mucize Doktor Açıklaması 

Mucize Doktor'da Gerçek Organlarla Çalışılıyor 

 

Bu yazı 17 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız