Yasak Resepsiyon Filmi Konusu

Yasak Resepsiyon Filmi Konusu

 

Kimi uzmanlar Zack Snyder'ın psikolojik gerilim filmi "yasak resepsiyon" un çok takdir edilmeyen bir yapıt olduğunu düşünüyor. Filmin serbest bırakılması esnasında, yönetmen, son gişe kazancı üzerinde büyük bir tesiri olan benzeri görülmemiş bir tenkit dalgasına çarptı. Bununla beraber, film yakın alakayı hak ediyor, şahsi olarak çevrimiçi izlemenizi ve kendi fikrinizi oluşturmanızı öneririz. Resim, bu arada, eylemin ana karakterin şuurunun yarattığı üç gerçeklikte aynı anda geliştiği gerçeğiyle de benzersizdir.

Küçük kız kardeşinin şirketinde pupa isminde genç bir kız, annesi uzun bir hastalıktan sonra can verdiğinde sapık üvey babasıyla yalnız kalır. Şehvetli bir köylünün kaprislerine şımartmak istemeyen, böylelikle hiddetine kapı aralar ve zorla bir akıl Hastanesine gönderilir.

Kasvetli sağlık kurumu kazematlarında, pupa bilinçaltında, bir kızın beş ehemmiyetli öğeyi aramak için garip fantezi dünyaları süresince yolcu ettiği bir savunma mekanizması bulunur. Bu yapıtlar ile pupa ve dört arkadaşı muayenehaneden uzun vakittir beklenen bir kaçış yapabilecekler.

Bu yazı 15 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız