Yağmur Kıyamet Çiceği Filmi İzle

Yağmur Kıyamet Çiceği Filmi İzle

 

  Yağmur Kıyamet Çiceği filmi izle. Türkiye'de gelmiş geçmiş en değerli sanatçılarından birisi olan Kazım Koyuncu'nun hayatını konu eden Yağmur Kıyamet Çiceği, çok sevildi. Karadeniz'de yaşayan Kazım Koyuncu, Çernobil felaketinden sonra tüm Dünya'ya salınan radyosyondan nasibini almıştı. Karadeniz semalarına kadar erişen radyasyon o dönem birçok kişiyi canını almıştı. Kazım Koyuncu kansere yakalanmış ve yaşamını kaybetmişti. Yağmur Kıyamet Çiceği filmi, Kazım Koyuncu'nun hayatını konu edinen bir Türkiye yapımı filmdir.

Yağmur Kıyamet Çiceği Filmi Konusu

Yağmur KıyametÇiceği filmi konusu ; Kazım yirmi yaşında bir üniversite talebesidir. Politik görüşleri nedeni ile gözaltına alınınca, üniversiteden uzaklaştırma cezası alır. Kendine yeni bir istikamet çizmeye karar verir. Okulu bırakacak ve profesyonel olarak müzik yapacaktır. Fakat bunu ailesine yakınlarına anlatmak ve ikna etmek düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.

Yağmur Kıyamet Çiceği Filmi Oyuncuları Kimler ?

Efsane sanatçı Kazım Koyuncu’nun hayatını konu alan filmde birbirinden değerli isimler rol alıyor. Film’de rol olan kişiler ; Engin Hepileri, Elena Viunova, Rıza Sönmez,  Sait Genay ,Serap Aksoy Devrim Yakut ve Erkan Kolçak Köstendil gibi önemli isimler rol almaktadır.

 

Yağmur Kıyamet Çiceği Filmi İzle

Yağmur Kıyamet Çiceği Filmi izle !

Bu yazı 18 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız