Son Kızgın Adam / Fuul-HD İzle , Yılmaz Güney İzle

Son Kızgın Adam / Fuul-HD İzle , Yılmaz Güney İzle

Son Kızgın Adam İzle , Yılmaz Güney Filmleri, Yılmaz Güney İzle

 

  Yılmaz Güney'in başrolünü oynadığı Son Kızgın Adam filminin senaryosunu Vural Pakel, Zaver Davutoğlu yazmıştır. Filmin yönetmeni Zafer Davıutoğlu üstlenmiştir. Film , 1970 yılında Türkiye'de çekilmiştir. Yılmaz Güney'in sevilen filmlerinin arasıda yer alan Son Kızgın Adam Filmini sitemizde Restarasyonlu olarak izleyebilirsiniz.

 

 Son Kızgın Adam İzle, Yılmaz Güney Filmleri İzle, Yılmaz Güney Son Kızgın Adam İzle

  Son Kızgın Adam Filminin Konusu

 Yılmaz isimli bir hırsızın ölümün kıyısından dönüşüyle değişen hayatını konu edinir. Yılmaz bir soygun sırasında polis baskınına uğrar. Çaldığı paraları sonradan almak üzere saklar ve kaçmaya çalışır. Yaralı halde bir köye kadar kaçar. Burada kendisiyle ilgilenen Selma’ya âşık olur. Yılmaz, Selma ve çocukları Ömer, sakin bir hayat sürer. Bir süre sonra Yılmaz, kendi yaşadığı zorlukları oğlu Ömer’in yaşamaması için İstanbul’a çalışmaya gider. Yılmaz’ın İstanbul’da olduğunu duyan Orhan ve adamları, paraların yerini öğrenmek için Selma’yı ve Ömer’i kaçırır. Polis tarafından yakalanan Yılmaz hapishaneye düşer. Hapishaneden çıktıktan sonra oğlu Ömer’in hâlâ yaşadığını öğrenir. Ömer’i, Orhan’ın elinden kurtarmak için harekete geçecektir.

 

 Son Kızgın Adam Yılmaz Güney İzle

 

 

 

Yönetmen:Zafer Davutoğlu

Senaryo:Vural Pakel,Zafer Davutoğlu

Yapımcı:Zafer Davutoğlu

Görüntü Yönetmeni:Kenan Davutoğlu

Oyuncular:Yılmaz Güney, Sevgi Can, Ömer Dönmez, Raik Alnıaçık, Münir Özkul, Nubar Terziyan ,Feridun Çölgeçen, Semra Yıldız, Eva Bender, Faruk Panter ,Erdoğan Seren, Kudret Karadağ, Cevdet Balıkçı, Reşit Çildam, Ahmet Karaca, Zeki Sezer, Hüseyin Salver, Ahmet Turgutlu, Süheyl Eğriboz ,Hüseyin Zan, Aldoğan Işıklar.

 Sitemizdeki diğer filmlere BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz. Yorum yapmayı unutmayın. İyi Seyirler.

Bu yazı 26 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız