Şaşkın Hırsızlar İzle

Şaşkın Hırsızlar İzle

 

 Efsane oyuncu Jackie Chan, yıllar önce çektiği efsane film Şaşkın Hırsızar. Film'de bolca kavga, aksiyon ve duygusallık bulunuyor. Jackie Chan ve arkadaşı zengin bir aile'nin çocukları ellerinde kalıyor ve macera başlıyor. Yayınlandığı dönemde milyonlarca insan tarafından izlenen Şaşkın Hırsızlar filmi Türkiye'de de çok beğenildi. Televiyon'da yayımlandığında reyting rekoru kırmıştı. Jackie Chan Filmi olan Şaşkın Hırsızlar 'ı sizlerin huzuruna sunuyoruz. İyi seyirler.

Şaşkın Hırsızlar Filmi Konusu

Jackie Cha ve Octopus hane sahipleri tarafından kendilerine verilen bebek kaçırma işini kabul ederler fakat başlarına neler geleceklerinden bi haberdardırlar. Bebeği kaçırırlar ancak bebek onların şefkatli yanlarını ve babalık duygularını ortaya çıkartmaya başlar. Duygusal yönlerine erişen ikili umulmaz bir yola gireektir. Bu yüzden iş bebeği çılgın çete öncüsü dedesine teslim etmeye geldiğinde çok zorlanırlar.

 

 

Şaşkın Hırsızlar İzle

Şaşkın Hırsızlar filmini sizlerle paylaşıyoruz. Filmi dilediniz gibi izleyebilirsiniz. Filmi izledikten sonra yorumlar kısmına filmi izleyecek kşiler için fikirlerini beyan edebilirsiniz. Ayrıca diğer Filmlerimize de BURAYA tıklayarak erişebilirsiniz . İyi Seyirler ;

Bu yazı 23 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız