Netfilix'de İzleyebileceğiniz En İyi 5 Film

Netfilix'de İzleyebileceğiniz En İyi 5 Film

 

The Two Popes

Kilisenin istikameti ile asabi olan Kardinal Bergoglio (Jonathan Pryce), 2012'de Papa Benedict'ten (Anthony Hopkins) emekli olmak için müsaade istiyor. Bunun yerine, skandal ve kendinden kuşku ile karşı karşıya olan içe dönük Papa Benedict, Katolik Kilisesi'nin temellerini sallayacak bir sırrı ortaya çıkarmak için en sert eleştirmeni ve gelecekteki halefini Roma'ya çağırıyor. Vatikan duvarlarının arkasında, anane ve ilerleme, suçluluk ve bağışlama arasında bir mücadele başlar, zira bu iki çok değişik adam, ortak bir taban bulmak ve dünya çapında bir milyar takipçi için bir gelecek oluşturmak için geçmişleriyle yüzleşir.

 

El Camino: a Breaking Bad Movie

Netflix televizyon etkinliği EL CAMİNO: a BREAKİNG BAD MOVİE, hayranları Jesse Pinkman Emmy-kazanan Aaron Paul ile bir araya getiriyor. Esaretten dramatik kaçışının hemen peşinden Jesse, bir çeşit geleceği oluşturmak için geçmişiyle uzlaşmalı.

 

JAVS

Peter Benchley'nin en çok satan romanına dayanan Steven Spielberg'in 1975 shark saga, milyonlarca sinemacıyı sudan korkuturken yeni Hollywood patlamış mısır gişe rekorları kıran standardı belirledi. Kurgusal Atlantic resort Amity Island bir erken yaz gecesi, Chrissie sahilde arkadaşları parti yaparken bir ay ışığı sıska dalış almaya karar verir. Aniden umman yüzeyinin altına çekildi, hiçbir zaman geri dönmedi. Onu yıkamak karaya parçaları, polis şefi Brody kötü şüpheli, fakat Belediye Başkanı Vaughn , kazançlı turist ticaret ve yaklaşan 4 Temmuz tatil dikkatli, bir iş öldürme köpekbalığı ikazı ada koymak reddediyor. Köpekbalığı birkaç kurban daha yedikten sonra, Belediye Başkanı mahalli balıkçılara suçluyu yakalamalarını buyurur. Buldukları köpekbalığından hoşnut olan açgözlü Belediye Başkanı, ichthyolog Hooper'ı ziyaret etmekten gelen ikaza karşın, saldırıların muhtemelen çok daha zorlu bir büyük beyazın kapı araladığı ikazına rağmen, plajları yine açıyor. Daha sonra bir ölüm daha, Brody ve Hooper flinty old mutlak Quint ile güçlerini birleştiriyorlar, büyük bir beyaz almaya istekli tek yerel balıkçı-bilhassa ücret doğru olduğu için. Üç, Quint'in teknesinde "the Orca" ya biniyor, yakında düşmanla yüzleşiyor.

The Irishman

Bu biyografik suç gerilim filmi Frank Sheeran'ı (Robert De Niro) izliyor ve geçmiş senelerini Bufalino suç ailesi için çalışıyor. Şimdi daha yaşlı, İkinci Dünya Savaşı gazisi bir sefer daha en üretken hitlerini yansıtıyor ve bilhassa de iyi arkadaşı Jimmy Hoffa'nın 1975'te ortadan kaybolmasıyla alakalı olduğunu düşünüyor.

Dunkirk

Oyunun başında bir yönetmen olan Christopher Nolan, Dunkirk mucizesinin bu tur-de-force rehabilitasyonu ile İngiliz savaş vakiti tarihini ele alıyor. Bu tamamiyle sürükleyici destan, izleyiciyi, ölüm kalım sıkıntıları ile karada, denizde ve havada ortaya çıkan üç istikametli bir hikayeye sürükler. Kenneth Branagh, Tom Hardy, Mark Rylance ve Harry Styles yıldızı.

Bu yazı 16 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız