Mile 22 Filmi İzle

Mile 22 Filmi İzle

 

Sizlerle aksiyon filmlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Sıradaki filmimiz ise Mile  22. Mark Wahlberg, başrolünü oynadığı başarılı bir aksiyon filmi olan Mile  22 gişe rekorları kırmakla kalmadı, milyonlarca insan tarafından izlendi. Başarılı senaryosu ve heyecanlı aksiyon sahneleri ile oldukça dikkat çeken bir film. Mark Wahlberg 'i yine asker karakteriyle ekranlarda görüyoruz. Rolünü hakkıyla yerine veren bir  oyuncu. Film Amerika'da çekildi. Filmi izleyin ve herşeyi unutun.

Mile 22 Filminin Konusu

Aksiyon filmlerinin efsanesi ismi Mark Wahlberg'in başrolünde olduğu Mile 22 'nin konusu ise Mile 22, ekibi ile beraber zorlu bir mücadeleye girişen James Silva’nın hikayesini anlatıyor. James Silva devlet tarafından yok sayılan bir adamdır. O ve başında olduğu ekip, CIA'in en değerli, en müdahale edilemez ve ile ilgili çok az kişinin bilgisi olduğu bir ekiptir. 6 şehre dağılan bir zararı önlemek için saklı bilgilere sahip olan bir kaynak ortaya çıktığında, iş Silva'nın ekibine düşer. Silva'nın görevi çok gizli strateji kumanda ekibiyle beraber, bilgilere sahip olan adamı güvenli bölgeye eriştirmek hemen peşinden da gizlediği bilgileri öğrenmektir. Ancak bu bilgilere erişmek isteyen tek taraf onlar değildir. Bilgileri ele geçirmek isteyen kimliği belirsiz bir ekip, Silva'nın ekibi ile ölümcül bir mücadeleye başlar .

 

 

Mile 22 Filmi İzle

 Mile 22 filmini sizlerle paylaşıyoruz. Filmi dilediniz gibi izleyebilirsiniz. Filmi izledikten sonra yorumlar kısmına filmi izleyecek kşiler için fikirlerini beyan edebilirsiniz. Ayrıca diğer Filmlerimize de BURAYA tıklayarak erişebilirsiniz . İyi Seyirler ;

Bu yazı 24 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız