Kaybedenler Külübü  (HD-TEK PARÇA ) 

Kaybedenler Külübü  (HD-TEK PARÇA ) 

 

   Tolga Örnek’in yönetmenlğini yaptığı Nejat İşlerYiğit Özşener, İdil Fırat gibi oyuncuların başrolünü oynadığı  film, yayınlandığı dönemde oldukça beğenilmiş, devam filmi geçtiğimiz yıllarda çekilmişti. 

   Kaybeden Kulübü Filminin konusu; Bağımsız bir yayınevi sahibi olan Kaan ve onun yakın arkadaşı Kadıköyde bar işleten Mete bir radyo’da yayın yapmaktadırlar. Kaan ve Mete radyo’daki sunumlarıyla, sanki onları dinleyen kimsenin olmadığını, düşünerek yayın yapmaktadırlar. Yakın arkadaş olan ikili günlük hayatlarında yaptıkları cesurca konuşmaları, radyo’da  insanlarla paylaşırlar. 

   Kaan ve Mete, her gün farklı kadınlarla birlikte olur. Gittikleri bir barda Kaan, Zeynep ile tanışır ve aşık olur. Kaan tüm önyargılarını kaldırmaya başlar. Radyo’daki yayınlar hızla devam etmektedir, gittikçe büyüyen kitle ‘’Kaybedenler Kulübü‘’ nü doğrur. Toplumun her kesiminde insanlar, gettolardan, entellüektillerden , öğrencilerden, işcilerinden bir kesim oluşur. İlerleyen zamanlarda Kaan ve Zeynep uzlaşamayacakları konuların olduğunu farkederler. 

 

 

 

 Sitemizdeki diğer filmler için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bu yazı 12 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız