İki Fıstık Filmi Konusu

İki Fıstık Filmi Konusu

 

Wyans'ın siyah kardeşleri, "beyaz civcivler"isimli uçsuz bucaksız komedide bir defa daha ateş ediyorlar. Bu kez, komedyenler daimi belaya giren kötü FBI ajanlarından oluşan bir parti oynuyorlar. Ne yapmazlarsa yapsınlar, her şey kötü gidiyor, bu kadar saygın pozisyonlara nasıl girdikleri ve hem de Federal büroya nasıl gittikleri belli değil. Başka bir başarısız operasyondan sonra, tamamiyle günahtan uzak işlerden uzaklaştırılırlar.

 Şu anda iki kız kardeş şehre gelmeli - zengin servetin sarışın kalıtçıları. Ajanların sahip olduğu bilgilere göre, fidye almak için kızların kaçırılması tasarılanıyor. Kardeşler, kabiliyetlerini ispat etmek için kaçıranları yakalamak için patronlardan saklıca karar verirler. Bildiğiniz gibi, büyük bir balık yalnızca balık yemi üzerinde yakalanır, bu yüzden kahramanlar yeni bir çılgın tasarı ile geliyor.

 Beyaz civcivler gibi makyaj yaptıktan sonra, kız kardeşlerin katılması şart olan senelik bir hayır güzellik yarışmasına hane sahipliği yapmayı planladığı Hampton Hotel'e giderler. Bu komik hikayenin komik kavşağı, internet sinemamızda çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz.

Bu yazı 15 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız