En Komik 5 Film

En Komik 5 Film

Uçuş Planı

Joey, hiç Türk hapishanesinde bulundun mu?'Sayısız görüntülemeden sonra belly laughs yükselten bir film, bu, ‘çıplak silah’ ve ‘sıcak çekimler’ filmlerini yapmaya devam eden Jim Abraham ve Zucker brothers'ın ikinci filmiydi (1977'den sonra ‘Kentucky Fried Movie’). Hedef üzerinde görsel gags ve tek gömlekleri ile taşan, 1970'lerin yıkım filmlerinin eğlenceli ve derinden bönce bir parodi ve Robert Hays'ı, gerçek kaptan gıda zehirlenmesinden çöktüğünde bir uçağı indirmeye zorlanan meseleli bir daha önceki pilot olarak canlandırıyor. Leslie Nielsen filmi bir doktor olarak çaldı. Ona Shirley deme.

Evcil Hayvan Dedektifi

500 kiloluk bir yunus ve Amerikan futbol takımı the Miami Dolphins maskotu olan ‘Snowflake’, super Bowl'un arifesinde çalındığında, suçu çözmek için hayvan içgüdülerine sahip tek kişi Ace Ventura. Jim Carrey tarafından oynanan, o Hawaii gömlek ve altı yaşında olan hiperaktif enerji için bir ihtiras ile ikinci kademe dedektif. En çok Carrey'den Carrey. Uyarılmayın: çok fazla tuvalet mizahı var.

Elebaşı

Salak ve Avanak " nın dev arasında sıkışmış sık sık göz ardı gariplik ve ‘Mary’ konusunda bir Şey var,’ Farrelly Kardeşler anlaşılmaz bir komedi dehası olan gizemli bir iç havuzu çizim ve çapraz kafa olarak (Harrelson) acı, tek elle hocası-milli Şampiyonası için ülke Quaid başlı Amish bowling prodigy bir saz olan, absürt sapan bir hikaye ile geliyor görür. Lin grotesk, cinsel açıdan açgözlü hane sahibesi olarak dönüşü unutulmaz bir şekilde alçak.

Napolyon Dinamit

Bir genç olmanın beceriksizliği hiç bu kadar mükemmel ve çok garip bir şekilde yakalanmadı. Napolyon'a gülmek çok kolay, zira o bir garip, fakat bu arada onun için de kök salıyoruz, ironik değil, zira hepimizin içinde çılgın saçları olan gawky asosyal bir çocuk var. Şimdi, bu indie fiske tüm vakitlerin en komik filmlerinden biri olarak selamlandı.

Çağdaş Zamanlar

Ses ve renkten önce yapılan filmlerden korkmayın, çok daha az CGI, filmlerde standarttı. Bu Charlie Chaplin klasiği bin Alışveriş Merkezi Polisinden daha özbeöz yuks'ye sahip. Chaplin, bir fabrika montaj hattında beceriksiz bir işçi olarak yıldızlar ve takip eden hijinks, büyükbabanızın yaptığı kadar yüksek sesle bağırmanızı sağlayacaktır.

Bu yazı 15 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız