En İyi 5 Erotik Film

En İyi 5 Erotik Film

 

OLYMPIC DREAMS

Kış Olimpiyat Oyunlarının görkemine karşı, her biri hayattaki kendi kavşaklarında iki yalnız kalp arasında içten ve beklenmedik bir aşk hikayesi gelişir. Penelope ilk sefer Olimpiyatçı ve içe dönük kros kayakçı, kim, oyunlarda erken onu olayı bitirdikten sonra, kendini sokulgan ve giden gönüllü diş hekimi ile sporcular köyde zaman bulur, Ezra . Her ikisi de Olimpiyat Oyunları'nda irtibat kurmaya hevesli olsa da, onları bu noktaya iten şey tarafından geri tutuluyorlar; hayat boyu süren hayaliniz gerçekleştikten sonra ne yaparsınız ve bir sonraki adımı atmakla karşı karşıya kalırsınız? Penelope ve Ezra savunmasız yamaçlarda dolaşırken, hayallerinin peşinde kaybettikleri nitelikleri kucaklamak için birbirlerini itiyorlar. Onlar bilinmeyen içine inanç sıçrama birbirlerine almak yardımcı olacak mı? Sporcular Köyündeki Olimpiyatlar esnasında şimdiye kadar çekilen ilk film, izleyicilere oyunların önceden hiç görülmemiş bir tarafını ve tüm hayatları onlar tarafından şekillendirilen insanları sunuyor.

 

BASIC INSTINCT

 

Romancı Catherine Tramell bir sefer daha yasayla başı dertte ve Scotland Yard onu değerlendirmek için psikiyatrist Dr. Andrew Glass'ı atadı. Her ne kadar ondan önce Dedektif Nick Curran gibi, Glass Tramell tarafından büyülenmiş ve baştan çıkarıcı bir oyuna sokulmuştur. 

 

ORIGINAL SIN

 

1800 Luis Antonio Vargas, zengin bir kahve tüccarı Küba egzotik dünyasında geçen bir gizem, posta yoluyla bir evlilik tertip eder fakat evini paylaşmak için geldiğinde kadın servetini bir göz ile bir sahtekar olduğunu keşfeder. O Julia Russell karşılamak için rıhtım geldiğinde,o o bekliyordu kolay kadın olmadığını bulmak için hayret. Her ne kadar hayal ettiğinden daha mesut olsa da, sürprizler hikaye mukadderat bir dönüş yapana kadar devam ediyor. Bu, aşkın tehlikeli ve bazen ölümcül gücü hakkındaki hikaye.

 

DOWNLOADING NANCY

 

Kendine zarar veren bir hane hanımı, bu bağımsız psikolojik dramada uçuruma son adımını atabilir.Stockwell, derin ve uzun müddetli bir çöküntü vaziyetine düşen kırklılarına kenarlı bir kadındır ve kendiliğinden acı çeken acıda tek avuntusunu bulur. Nancy kocası ile olan ilişkisinden yorgun büyüdü, Albert, ve bir gün o Nancy o birkaç gün için daha önceki bir arkadaşı ziyaret etmeye karar verdi diyor hangi bir not bulmak için işten eve geliyor. Nancy birkaç gün sonra aramazsa, Albert bir şeylerin yanlış olduğunu endişelenmeye başlar ve yakında Nancy'nin ona gerçeği söylemediğini öğrenir. Nancy, Louis Farley ile çevrimiçi bir ilişki kurdu (şiddetli seks ihtirası olan ve onunla bizzat müzakereye karar verdi, ancak yalnızca bir kaçamaktan daha fazla aklında var-Louis'in onu öldürerek sefaletini bittirebilecek adam olduğuna inanıyor. Ayrı olarak Nancy'nin analisti olarak Amy Brenneman'a sahip olan Nancy'yi indirmek, İsveçli film yapımcısı Johan Renck'in ilk İngilizce özelliği oldu.

 

9 SONGS 

 

Genç bir glaciolog olan Matt, Lisa ile olan aşk ilişkisini anımsadırken, Güney Kutbu'nun engin, suskun, buz gibi hassasiyetlerini aşıyor. Londra'nın Brixton Akademisi'ndeki geniş bir müzik salonunda mobbed rock konserinde buluşuyorlar. Gece nihayetinde yataktalar. Beraber, birkaç aylık bir müddet süresince, kaçınılmaz evreleri (şimdiye kadar aşık olan herkese tanıdık) dokuz canlı konser şarkısına itiraz eden karşılıklı bir cinsel ihtirası sürdürürler.

Bu yazı 16 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız