En İyi 5 Aksiyon Filmi

En İyi 5 Aksiyon Filmi

Ant-Man ve Wasp

Tüm MCU ve Lucas-verse filmlerinin Netflix'ten ve Disney Plus'ın altın kıyıları için diğer akış servislerinden gemiye binmesi çok uzun sürmeyecek. O vakte kadar, Paul Rudd'un boyut değiştiren bir süper kahraman olarak oynadığı serinin ikinci filmi de dahil olmak üzere, neler yapabileceğinizi izleyin. Rudd'un karizması, bu filmleri MCU'DAKİ en eğlenceli filmlere dönüştürmeye yardımcı oluyor.

Kara Panter

Disney+, seyyaredeki her akış hizmetinden tüm Marvel ve Disney film seçeneklerini cesaretlendirmeden önce bu fırsattan istifade edin. Oscar kazanan ilk MCU filmi, tüm vakitlerin en iyi süper kahraman filmlerinden biri ve tekrar izleme ile ilgili akılalmaz derecede iyi bir film. Bu yalnızca bir aksiyon filmi değil, kültürel bir olay — süper kahraman türünü yine tanımlayan ve yine şekillendiren bir şey.

Charlie'nin Melekleri

70'lerin hit TV dizisi, Kristen Stewart (Elizabeth Banks tarafından yönetilen) ile 2019'un sonlarında ikinci bir tiyatro muamelesi yapıyor, ancak belirli bir yaştaki hayranlar, Charlie'nin Meleklerinin 2000 ve 2003'te multipleksi ilk sefer yırttığını katiyen unutmayacaklar. Her iki film de Drew Barrymore, Cameron Diaz ve Lucy Liu'nun oynadığı netflix'te. ” İyi " filmler mi? Akılalmaz derecede izlenebilen suçlu zevkler ve bazen tek istediğin bu.

Goldeneye

Belli bir yaştaki Netflix azaları, James Bond'un 80'lerin sonlarında ve 90'ların başında korkunç bir yerde olduğunu anımsayacaklar. Roger Moore dönemi bir sızlanma ile çıktı ve Timothy Dalton film müdavimleri için harbiden işe yaramadı. Başka bir deyişle bu ilk Pierce Brosnan aracı 007 için bir geri dönüş oldu ve ne kadar eğlenceli, görkemli, underrated bir geri dönüş oldu. Bu sadece en iyi Bond filmlerinden biri değil, 90'ların en iyi aksiyon filmlerinden biri.

Snowpiercer

Bong Joon-ho, parazit için Palme d'or'u kazanmış olabilir, ancak şimdiye kadarki en popüler filmi, Chris Evans, Song Kang-ho, Tilda Swinton, Octavia Spencer ve John Hurt'un oynadığı bu 2013 bilimkurgu aksiyon filmi olmaya devam ediyor. Toplum için parlak bir alegori, zira bir tren araba başına sınıflara ayrıldı ve köylüler bir başkaldırı oluşturdu. Görsel olarak çarpıcı ve anlatımlı olarak iddialı olan bu film, her geçen sene yalnızca saygıyla büyüyor gibi görünüyor.

 

 

Bu yazı 15 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız