Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Full-HD İzle , Behzat Ç. İzle

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Full-HD İzle , Behzat Ç. İzle

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Full-HD İzle , Behzat Ç. İzle 

 

   Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Full-HD İzle , Behzat Ç. İzle . Efsane Dizi   Behzat Ç.. yaratıcısı Emrah Serbes’in kitabını Serdar Akar ve Emrah Serbes senaryolaştırıyor, Serdar Akar  yönetmen koltuğunda. Filmin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Rıza Kocaoğlu, Ayda Eksel, Tolga Tekin, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Seda Bakan gibi isimler bulunuyor. Oyuncu kadrosunda Behzat Ç. Dizi kadrosundan eksik yok. Film, 2013 yılında gişede 528.421 gibi bir seyrici kitlesine ulaşıyor. 

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Full-HD İzle , Behzat Ç. İzle 

Filmin Konusu 

   Yapılan bir ihbar üzerine Gençlik Parkı’na giden cinayet büro ekipleri, gömülü bir tabut bulurlar. Tabutun içinde yaşlı bir kadın vardır. Yapılan ilk incelemede kadının canlı canlı gömüldüğü ortaya çıkar. Hayata karşı işlenen suçlar uzmanı Behzat Ç., ilk defa böyle bir cinayet karşılaşmaktadır.
Yaşlı kadının neden bu biçimde öldürülmüş olabileceğine ilk başta bir anlam verilemez. Yaşlı kadın emekli bir polisin annesidir. Behzat Ç. emekli polisi araştırmaya başladıkça bir takım engellemelerle karşılaşır. Emekli polis, teşkilat içinde Avarel Memduh olarak bilinmektedir, suçu üstlenen kişi ise kendisine Red Kit demektedir. Behzat Ç., Harun, Hayalet ve Akbaba’dan oluşan ekibiyle Ankara’yı didik didik ederek Red Kit’in suç ortakları olan Gorbaçov Hasan ve Pembo’ya ulaşmaya çalışır. Olay Yeri İnceleme Şubesi’nin genç komiserlerden Songül de bu olayda onlara yardımcı olmaktadır. Bu esnada şüpheli tavırlarıyla dikkat çeken bir görgü tanığına ulaşırlar. İsmi Süleyman olduğu halde kendisini Ahmet olarak tanıtmaktadır. Kendini Ahmet Sanan Süleyman’ın Süleyma'nın çelişki ifadeleri işi çıkmaz hale büründürür.

 

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Full-HD İzle , Behzat Ç. İzle 

 

 

Diğer filmlerimize BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yorum yapmayı unutmayın, iyi seyirler.

 

 

 

Bu yazı 02 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız