12 Yıllık Eserat Filmi İzle

12 Yıllık Eserat Filmi İzle

 

Efsane bir film ile yine karşısınızdayız. Brad Pitt 'in başrolünü oynadığı efsane bir dram ve beyin yakan filimlerden birisi. 12 Yıllık Eserat filmi vizyona girdiğinde milyonlarca insan tarafından izlendi ve çok sevildi. Gerek senaryosu ve çekim esnetiği açısından da oldukça önemli olan film, milyonların beğenisini kazandı. Film gerçek bir hikayeden esinlenerek yazıldı. Filmi izle9 olarak sizlerle paylaşmanın mutluluğunu duyuyoruz. Sitemizden filmi izleyebiliriniz.

12 Yıllık Eserat Filmi Konusu

12 Senelik Tutsaklık, özgürlüğünü geri kazanmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor. 1841'de New York'ta yaşayan Solomon Northup, kendisini müziğe adamış siyah tenli bir adamdır. Ailesiyle beraber yaşayan Solomon, özgür yaşayan ve istediği şeyleri yapabildiği için mutlu bir adamdır. Lakin bir gün bir müzik işi için 2 adam ile tanışır ve çalışmak için Washington'a gider. İnandığı uygar dünya alt üst olur zira kendisini kaçırıp Güney'de bir çiflikte köle olarak çalışması için satarlar. Özgürlüğünü savunmak için verdiği tüm emekler ve mücadele yerle bir olmuş, hayatı karabasana dönmüştür. Bu cehennemde Solomon acıyı, şiddeti, küçük düşürülmeyi yine öğrenecek ve başkaldırı etmeye cesareti olmayan br grup insanın umutsuzluğuna tanık olacaktır. Sevdiklerini ve hayatını geri almak için ne yapması gerektiğini netlikle bulmuştur.

12 Yıllık Eserat Filmi İzle

 12 Yıllık Eserat filmini sizlerle paylaşıyoruz. Filmi dilediniz gibi izleyebilirsiniz. Filmi izledikten sonra yorumlar kısmına filmi izleyecek kşiler için fikirlerini beyan edebilirsiniz. Ayrıca diğer Filmlerimize de BURAYA tıklayarak erişebilirsiniz . İyi Seyirler ;

Bu yazı 23 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız