Pixar'ın En Başarılı 5 Animasyon Filmi

Pixar'ın En Başarılı 5 Animasyon Filmi

  Küratörlüğünü film listelerini seviyorum ... onları okumayı seviyorum ve onları yaratmayı seviyorum. Ancak, her vakit Pixar filmlerini sıralamaktan uzak durdum. Niye? Büyük ölçüde favorileri seçmek çok zor olduğu için. Incredibles 2'nin piyasaya sürülmesinin hemen peşinden cesaretli olmaya ve en sevdiğim on Pixar filmimi sipariş etmeye karar verdim. Belki de fikrimi yarın, gelecek hafta veya izlemek için aylar içinde değiştireceğim. 

 

5. Ratatouille

2007 seneninde, Brad Bird ve Jan Pinkava bize tat duygusal gücünü göstermek için yola çıktı. Kolay bir iş değil ve bir şef olarak bir sıçan alarak daha da zorlu yaptı. Ancak, Ratatouille tüm engellerin üstesinden gelir. Bu tekrar tekrar izleyebileceğim mükemmel bir animasyonlu klasik (ve sık sık).

4. Oyuncak Hikayesi 2

Pixar'ın Acemi Story serisi, bir dizi sevimli karakter içeren üç (yakında dört olmak üzere) eğlenceli ve aksiyon dolu serüvenden oluşuyor. Ancak, bu filmler bu arada insanlık ve ölüm temalarını da araştırıyor. Acemi Story 2 harika bir film ve yalnızca bizi Jessie the Yodeling Cowgirl (Joan Cusack tarafından zekice seslendirilen) ile tanıştırmak için bu listede bulunuyor. Başka bir yürek montajına dikkat edin... lanet olası Pixar!

3. Nemo Bulma

Pixar'ın filmlerinin hissediyor-belki de Nemo'yu bulmaktan daha fazlası yok. Bu güzel masal harbiden acıklı bir tema inceler - bir tema animasyon stüdyosu tekrar tekrar araştırıyor: ebeveynlerin gitmesine ve çocuklarının dünyada kendi yollarını yapmalarına müsaade etme ihtiyacı (sob). Finding Nemo'daki animasyon çarpıcı, hikaye çekici ve büyük ölçüde Ellen DeGeneres (Dory olarak) ve Albert Brooks (Marlin olarak), Andrew Stanton ve Lee Unkrich'in filminin mükemmel vokal performansları sayesinde baştan sona komik.

2. Oyuncak Hikayesi

Dünya hayrete animasyon, Acemi Story 1995 seneninde piyasaya sürülmesinden bu yana hem genç ve yaşlı hoşnut olan bir hikaye ile salt bir klasik film. Akılalmaz bir topluluk ses döküm özelliği, Acemi Story arkadaşlık komik, sürükleyici ve hareketli bir masal ve dolaşmak için fazlasıyla sevgi olduğunu bir anımsatma.

1. Duvar.E

Wall'a olan aşkım.E sahiden hudut tanımıyor. Andrew Stanton'un anlayışlı ve son derece güzel filmi, geçmişin suskun filmlerini, geleceğimizdeki potansiyel tehlikelerden bizi uyarmak için çağırıyor.  Her şeyden çok, Wall.E, sevimli bir atık toplama robotu ile dünya dışı bir nebat örtüsü Değerlendiricisi arasında muhteşem bir romantizm - Haneye olarak bildiğimiz bir bot. Mükemmel.

Bu yazı 10 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız