Film Önerisi: Şipşak Aile

Film Önerisi: Şipşak Aile

Filmin Hikayesi

Pete (Mark Wahlberg) ve Ellie (Rose Byrne) bir aile kurmayı seçtikleri vakit, savunucu bakım evlat edinme dünyasına kafa kafaya girerler. Onlar öğrendikten sonra onların mükemmel savunucu çocuk diğer iki kardeş ile beraber geliyor, Pete ve Ellie kendilerini sıfırdan üç çocuk gecede hız bulmak ve onlar gerçek olmayı umut şayet hilariously anlık ebeveynlik ipleri öğrenmek gerekir aile.Is iyi mi? İtiraf etmeliyim ki, ilk fragmanını izledikten sonra (aşağıda yer alan olanı ilave etmek için çabuk olmuyorum), Şipşak Aile ile ilgilenmedim. Tüm dünyayı clueless anne baba ve rakip nanalar ile ilgili sevimsiz bir komedi gibi görünüyordu. İletirim… Ancak, Sean Anders'ın filmi İngiltere sürümüne yaklaştıkça, kimi şaşırtıcı değerlendirmeleri duymaya başladım. Şipşak Aile aslında iyiydi-komik, alaka çekici ve acıklı iyi. Açık fikirli olmak için biletimi ayırttım. 

Şipşak Aile'nin çocukları evlat edinme süreciyle ilgili gerçek bir hikayeden esinlenen eğlenceli ve hareketli bir film olduğunu doğrulayabilirim. Ben hemen hemen tüm yol süresince güldüm, başka bir deyişle, tek gözyaşı (veyahut iki) dökülme değildi.Instant Family, geniş, slapstick komedisinin ve ehemmiyetli sosyal yorumların anlarının şaşırtıcı bir karışımını içeriyor. Birisi aşağı düşer veyahut sharpie dolu bir yüz alır gibi biz de gülüyor olabilir, fakat tüm müddet biz de “sistem " yakalanmış çocukların vaziyeti hakkında düşünüyorsun.

Bu zor bir balans ve, kudos, Şipşak Aile onu çekmeyi muvaffak oluyor-büyük ölçüde etkileyici oyuncu kadrosuna teşekkürler. Mark Wahlberg Pete kadar son derece sempatik olsa da, hem komedi hem de drama açısından filmin ağır kaldırmasının çoğunu yapan Rose Byrne. Onunki sıcaklık ve çekicilik dolu bir performans.  Kahkahaların altında, Byrne'nin tasvirine ve bir bütün olarak anlık aileye bir dürüstlük var. Film, Anders'ın teşvik etme konusundaki kendi tecrübelerine dayanıyor ve bu içgörü, anlık aileyi başka bir tek kullanımlık komedi olmaktan kurtarıyor - bizi komik, düşündürücü ve hareketli bir filmle bırakıyor.

Bu yazı 10 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız