Film Önerisi Kurye

Film Önerisi Kurye

 

Kurye - Katır, Clint Eastwood ve Clint Eastwood ve Bradley Cooper ile yönetilen 2019 Drama, Polis, Sarı, Gerilim türünde bir filmdir. Müddet: 116 dk. İtalya'da Warner Bros tarafından üretilmiştir. Üretici ülke: AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ.

Fimin Konusu

Kurye arsa - Katır (2019). Earl Stone, Meksika hududundaki uyuşturucuları Sinaloa Karteline taşıyor. Adam DEA tarafından yapılan minibüsünde 3 milyon kokain taşıyor. Taş yalnızca üç sene mapusla kaçmayı muvaffak olacak zira avukatı senil demansın kararını bulanıklaştırarak onu yanlış yola ittiğini ispat edebilecektir.

Daha önceki Earl Stone, yapraklarda köklerden daha iyidir. Kıskanılacak yeşil parmağı saf ve kolay bir mesleğe, çiçeklere aşık ve ailesine yıkım getiren bir çiçekçinin içgüdüsel ihtirası ile sonuçlandı. Bu, bir yaydan çok daha uzun süren her şeyi çıkarmayı, dikkatinizi gerektirir bir şeyle ilgilenmeyi yedi ve sonra yalnızca birkaç dakika çiçek içerir bir çelişkisidir. Kolay ve kaba gerçek, insanların çiçekleri sevmesidir. Düzleşir, tezahürat eder, tazeler, onu vakit görünümlerini yaparlar.

Filmin Künyesi

Filmin TÜrü: Dram, Dedektif, Sarı, Gerilim

Yönetmen: Clint Eastwood

Oyuncular : Clint Eastwood, Bradley Cooper, Laurence Fishburne, Michael Peña, Dianne Wiest, Andy Garcia, Taissa Farmiga, Jill Flint, Alison Eastwood, Ignacio Serricchio

Süre: 116 Dak.

Dağıtım Üstlenen Şirket : Warner Bros.

Bu yazı 09 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız