TWD NELER OLUYOR !

THE WALKING DEAD ARA SEZON FİNALİNE BİRÇOK CEVAPSIZ SORU İLE GİRDİ

 

Son yıllarda izlenme sayısı düşse de, hala dünyada ve Türkiye’de birçok izleyici tarafından ilgiyle takip edilen The Walking Dead 10.Sezon ara finalini yaptı. Şubat 2020’de izleyicisi ile buluşacak olan TWD ara sezon finaline birçok cevapsız soru ile girdi.

 

Dikkat! Buradan itibaren 10.sezon 8.Bölüm’e dair spoiller içerir…

FISILDAYAN DANTE!

Uzun bir zamandır “Fısıldayanlar” ile mücadele eden kahramanlarımız. “Dante” karakterinin aralarına sızmış bir Fısıldayan olduğunu 10.Sezon 8.Bölüm’de Siddiq’in ölümüyle birlikte fark ediyorlar.

 

LYDIA NEREDE?

 

 

Carol’dan kaçarak ormanda izini kaybettiren Alpha’nın kızı Lydia’yı aramalarından bir sonuç elde edemeyen kahramanlarımız Gamma’nın verdiği bilgi ile Alpha’nın devasa aylak sürüsünü aramaya koyuluyorlar.

Carol ve Daryl’in da aralarında olduğu kahramanlarımız rastladıkları Alpha’nın peşine düşünce kendilerini karanlık ve Alpha’nın devasa aylak sürüsünün olduğu mağara da buluyorlar.

 

ALPHA’NIN TUZAĞI NEGAN’I ANIMSATTI

 

Alpha tarafından tuzağa düşürülen kahramanlarımız daha önce hatırlayacağınız üzere ormanda Negan tarafından çaresiz bir şekilde tuzağa düşürülmüş ve Glenn ile Abraham’ın feci ölümleri yaşanmıştı.

7.Bölüm de ekranlara yansımayan Negan 8.Bölüm de yine görünmedi. Negan’ın Alpha’yı öldüreceği söylentileri bildiğiniz üzere çizgi romana dayandırılan kanıtlarla işleniyor ve Şubat’ta 9.Bölüm ile ekranlara dönüş yapacak olan TWD’de bu sorunun da cevabını alacağız gibi görünüyor.

 

MICHONNE’NUN AYRILIĞI

 

8.Bölüm de ortaya çıkan esrarengiz bir karakter ile birlikte tekne ile açılan Michonne Fısıldayanları yok edecek silahlar ile geri gelmek umudu ile Judith’den ayrılıyor. Tuzağa düşen kahramanlarımızın kurtarıcısı Michonne’nun bulacağı silahlar mı? Olacak onu da yeni bölümlerle birlikte göreceğiz.

TWD 10. SEZON 8. BÖLÜM FRAGMANI !

 

Dizi, Blu Tv'de Amerika yayınından bir gün sonra yayınlanıyor !

Bu yazı 24 KASıM 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız