Tutunamayanlar 13. Bölüm İzle

Tutunamayanlar 13. Bölüm İzle

Tutunamayanlar 13. Bölüm İzle

Tutunamayanlar 13. Bölüm İzle. Trt 1 ekranlarında yayımlanmaya başlayan Tutunamayanlar dizisi çok sevildi, çok çselleştirildi.Tuhaf senaryosu, başarılı oyuncu seçimi ve iyi bir rejiyle ekranlarda görmek istediğimiz dizilerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Dizi ilk bölümünde oldukça ses getirdi. Leyla ile Mecnun kitlesi ise diziyi oldukça sevip, sahiplendi. Leyla ile Mecnun yine Trt 1 ekranlarında yayınlanmış ve milyonları peşine süreklemiş Türkiye'nin ilk absürt komedi dizisiydi. Tutunamayanlar dizisinin oyuncu kadrosunu Doğu Demirkol, Zafer Algöz, Barış Yıldız ve Yeliz Kıvancı gibi isimler üstleniyor. Tutunamayanlar salı geceler saat 20:00'da Trt 1 ekranlarında yayınlanıyor.

 

Tutunamayanlar Dizisinin Reyting Skoru Nasıl

Tutunamayanlar dizisi reyting açısından da oldukça başarılı. Türkiye'de absürt dizi izleyen oldukça az bir izleyici kitlesi mevcut. Tutunamayanlar buna rağmen iyi reyting skoruyla Salı günleri evlere misafir oluyor. Dizi absürt senaryosu ise bizleri gerçek dünyadan birkaç saatliğine de olsa soyutluyor.

 

Tutunamayanlar 13. Bölüm İzle

 

Tutunamayanlar dizisi Salı geceler saat 20:00'da Trt 1 ekranlarında yayınlanıyor. Dizi Trt 1 ekranlarında yayınlandıktan hemen sonra sitemizde sizlerle paylaşacağız.

Bu yazı 02 NISAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız