STAR TV’NİN İDDİALI DİZİSİ FİNAL MI YAPIYOR ?

STAR TV’NİN İDDİALI DİZİSİ FİNAL MI YAPIYOR ?

 

Star Tv’nin iddialı başlayan ‘’Çocuk ‘’ dizisi final mı yapıyor ? Çocuk dizisi için kulislerde konuşulan ‘’ Dizi final olacak’’ söylentileri, medyaya yansımış durumda. Çocuk dizisi’nin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor , 1441 Productions ise yapımcılığını üstleniyor. Dizi yayınlanılan bölümlerle elinde kitle tutmayı başarabildi. Son zamanlar da çıkan final oluyor sorusu merak uyandırmaya başladı. Dizinin hayranları tarafından da merakla beklenen söylentile karşı resmi bir yerden açıklama yapılmış değil. Star Tv’de yayınlanılan dizinin yayın günü ‘’ yeterli reyting almadığı ‘’ gerekçesiyle değiştirildi . Geçen hafta ilk 10’de olan dizinin reyting sıralaması yapımcı ve kanalı tatmin etmediği görünüyor. Reyting sistemine baktığımızda ilk bölümün yayınlandığı gün 6. sırada giriş yapıyor lakin ilerleyen haftalar da yavaş , yavaş geriye çekiliyor. Dizi, Salı akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanılacak. Salı günü yayınlanılan dizilere baktığımızda karşımıza çıkan diziler şöyle; Kadın, Elimi Bırakma ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmak. Çocuk dizisinin rakipleri oldukça güçlü görünüyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi uzun zamandır reyting tahtını kimseyle paylaşmıyor. Dizinin güçlü kadrosuyla, iyi bir reyting alma ihtimalide yüksek . Önümüzdeki günlerde neler olup , bittiğini hep birlikte göreceğiz. Star TV’de Salı günü 20:00 ‘da yayınlanılacak diziyi sitemizde HD olarak donmadan gönül rahatlılığıyla izleyebilirsiniz.

 

ÇOCUK DİZİSİN KONUSU

 

Kötü ve korkunç bir hayat geçirmiş anne Akça , imkansızlıklarından kaynaklı kendi evladının daha iyi bir geleceği olması için anneliğinden vazgeçerek, oğlunu varlıklı bir ailenin gelinine yetiştirmesi için verir. Evlatlığını büyüten, gelinin bir süre sonra kendi çocuğu doğar ve ailesinden sakladığı sır yavaş, yavaş çözülmeye başlar.

 

ÇOCUK DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

 

Dizinin oyuncu kadrosu şöyle; Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney gibi oyuncular dizide oynuyor. Dizinin oyuncu kadrosunu güçlü ve iyi olduğunu söylemek de fayda var.

 

Sevdiğiniz diğer diziler ile ilgili haberleri aşağıdaki bağlantılardan takip edebilirsiniz.

Yazan

Editör/Senarist/Yönetmen

Ferhat Ertan

 

 

Bu yazı 14 KASıM 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız