Ramo'dan Yeni Görseller Geliyor !

Ramo’dan Görseller Gelmeye Başladı 

  Geçtiğimiz dönem, Kim Milyoner Olmak İster’de başarılı sunuculuk yapan Murat Yıldırım, programı bırakıp Ramo dizisinin ekibine dahil olmuştu. !  Dizi’den ilk görseller gelmeye başladı. Gelen görsellere beğeni yağmuruna tutuldu.  

 

Dizinin konusu ise  iki aile arasında sürüp gelen büyük bir mücadele ve bu mücadelenin ortasında yeşerecek büyük bir aşk anlatılacak.   Dizinin yapımını BKM üstlendi.  Dizide Ramo karakterine hayat verecek Murat Yıldırım, Kim Milyoner Olmak İster programını bırakıp, dizi için çalışmalara başlamıştı. Oldukça merak edilen diziden görseller gelmeye başladı. Dizi, oyuncu kadrosuyla da oldukça dikkat çekiyor. Senaryosunu Yılmaz Şahin yazdı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın oturuyor.  

Murat Yıldırım’a eşlik edecek oyuncular ise dikkat çekiyor. Dizide Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi oyuncular yer alıyor. Ramo dizisi kısa bir süre önce Adana’da çekimlerine başladı. Show Tv’nin yeni dizisi, oldukça ses getirecek gibi duruyor. 

Bu yazı 27 KASıM 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız