Ramo 14. Bölüm İzle , Ramo Son bölüm izle

Ramo 14. Bölüm İzle , Ramo Son bölüm izle

Ramo 14. Bölüm İzle  Ramo Son bölüm izle

 

Ramo 14. Bölüm son bölüm izle. Ramo dizisi bomba gibi devam ediyor. Çukur yapımıyla mahalle konulu dizileri ön plana çıkaran Show Tv şimdi de Ramo Dizisiyle ekranlara devam ediyor.  Ramo dizisi oldukça sevildi ve izleniyor. Milyonlarca insanı aynı anda ekrana tutan dizi iyi bir reyting skoruyla devam ediyor. Ramo dizisinin başrollerini Murat Yıldırım ( Ramo) Esra Bilgiç ( Sibel ) İlker Aksum ( Hasan ) Yiğit Özşener ( Yiğit ) Görkem Sevindik ( Boz ) Rüzgar Aksayo ( Halef ) gibi önemli ve genç oyuncular üstleniyor. Dizinin yapımını ise BKM üstleniyor. Ramo dizisinin en büyük rakibi ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı Atv dizisi. İki yapım arasında oldukça reyting skorları oynuyor.

 

Ramo Reyting Skoru Nasıl ?

Ramo dizisi henüz ilk sezonunda olmasına rağmen sıkı bir hayran kitlesi oluşturduğunu söyleyebiliriz. Ramo dizisi şu ana kadar iyi bir reting skoru elinde tuttuğunu söyleyebiliriz. Dizi yayınlandığı Dizi Salı geceleri milyonları ekrana kilitlendiği söylenebilir. Dizi oldukça ses getirdi ve sıkı bir hayran kitlesi bulunun. Ramo dizisi Show tv içinde önemli bir dizisi. Çünkü Salı günü reyting savaşlarında Ramo dizisi ortalığı baya toparlıyor.

 

 

 

 Ramo 14. Bölüm İzle

Ramo dizisi Salı gecesi saat 20:00 saatleri arasında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkıyor. Dizinin televizyon yayının izliyemediyseniz üzülmeyin. Ramo online olarak sitemizde yayınlanıyor. Dizi televizyon yayının hemen ardından sitemizde sizlerle paylaşacağız. TIKLA VE İZLE

 

Bu yazı 23 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız