Ramo 10. bölüm izle

Ramo 10. bölüm izle

Ramo 10. bölüm izle

 

Ramo 10. bölüm izle ! Show tv ekrnalarında yayınlanan Ramo izisi başarıyla yoluna devam ediyor. BKM tarafından yapımı sağlanan Ramo dizisi ün geçtikçe büyüyen izleyici kitlesi ile büyüyor. Ramo dizisinin senaryosunu Yılmaz Şahin kaleme alırken yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturuyor.  Ramo dizisinin başrolerini Murat Yıldırım ( Ramo) Esra Bilgiç ( Sibel ) İlker Aksum ( Hasan ) Yiğit Özşener ( Yiğit ) Görkem Sevindik ( Boz ) Rüzgar Aksayo ( Halef ) gibi isimler yer alıyor. Dizi 10 bölümdür başırılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Farklı hikaye yapısı ve aksiyonuyla oldukça beğenilen Ramo dizisi gün geçtikçe büyüyen bir hayran kitleine sahip.

 

Ramo Hikayesi Nasıl ?

Ramo Dizisi Konusu. Ramo dizisinde Pompacılar çetesinin hikayesini ve hem bir birine ölümüne aşık hemde düşman olan Ramo ve Sibel'in olanaksız aşkını izleyeceğiz. Adana'nın Taşkapı semtinde yaşayan Pompacılar çetesi aslında semtte Kurt ailesinin çevreninde oluşan bir yapıdır.

 

Ramo son bölüm izle

 

 Ramo dizisi Salı geceleri saat 20:00'da Show tv ekranlarında yayınlanmaktadır. Yayınlandığı günlerde milyonlar izleyiciye Ramo dizisi ekranların en çok izlenlen dizileri arasında boy gösteren bir yapım olarak yerini koruyor. Ramo dizisinin son böümü Show Tv yayınından heen sonra sizlerle paylaşacağız.

 

Bu yazı 11 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız