Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisini yeni sezonda neler bekliyor?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı 6 eylülde yayınlandı. Fragmanda Demir’in jandarmalar tarafından gözaltına alındığı Yılmaz’ın ise Züleyha’dan gelen mektubu okuduğu ve gerçekleri öğrendiği görülüyor. Diğer taraftan Züleyha intihar ederken Yılmaz ise Hünkar’dan tüm bu yaşananların intikamını almak isterken babam dediği Fekeli’nin onu durdurmaya çalıştığı görülüyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi set ekibi 13 ağustostan sonra 2. sezon için çekimlere başladı. Atv’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları ATV’nin 2019 2020 yeni sezon tanıtım filmi çekimleri için kamera karşısına geçti. Bir Zamanlar Çukurova  dizisi ekibi haziran ayında sezon finali yaptıktan sonra dahi yeni sezon çekimlerine devam etmişti. Şimdi de sezona erken başlayan dizi ekibi yeni sezon başlamadan en az 6 bölüm stok çekmeyi ve yeni sezonda koşuşturmaca olmadan bir sezon geçirmeyi tasarılıyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi mükemmel bir sezon finali ile izleyicisine veda etti. Her ne kadar Bir Zamanlar Çukurova dizisinin sezon finali yaptığını söylesek de Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekibi haziran ayının ortalarına kadar Adana ve Mersin bölgesinde dizinin çekimlerine devam edecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisi set ekibi dizinin 38. bölümünü de çektikten sonra sezon tatiline girecek.

Yeniden Bir Zamanlar Çukurova  dizisinde Züleyha paylaşılamayan olacak. Züleyha’yı paylaşılamayan kadın yapacak olan şey de doğurduğu ve doğuracağı çocuklar olacak. Zati Yılmaz artık baba olabileceğine inanıyor ve bunu biliyor. Baba olabilmek için Züleyha’yı aldatır. Bu yüzden de Demir’in baba olma(Bir erkek evlat) istediğini de Züleyha’dan olan bebek ile dolduracak senaristler.

İlk olarak şunu söylemek gerekiyor ki Bir Zamanlar Çukurova dizisi bir sezonu 38. bölüm olarak tasarılamıştı ancak yılbaşı haftasında iki hafta ve sonrasında ulusal mücadele sebebiyle bir bölüm yayınlanamayınca sezon finali 35. bölüme kaldı. Bilhassa bayram haftasının araya girecek olması ve haziran ayının sonunu bulacak yayın akışı işine girmek istemeyen  TIMS & B Productions 35. bölümde sezon finali yapmaya karar verdi; ancak gerçek sezon finalinin ekim ayında yayınlanacak 38. bölüm ile olacağını göreceğiz ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 38. bölümünden sonra konu olarak yeni sezona geçileceği için dizi de çok şey değişecek.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonunda yeni geçilecek hikaye ile beraber bir çok ehemmiyetli oyuncunun senaryoda yeri kalmayacağı için oyuncular diziden ayrılırken yeniden bir çok yeni ve tecrübeli oyuncu da Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezon hikayesi dahilinde dizinin kadrosuna dahil olacak.

 

Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha Bebeğini Aldıracak mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde öyle özel bir senaryocu ekibi çalışıyor ki ne yazacaklarını düşünmek çok zor bir iş. Ayrı olarak Bir Zamanlar Çukurova  dizisinin çekildiği konak öyle savunuyor ki bırakın setten tüyo gelmesini konağa çekim vakitlerinin dışında bile giriş yasak. Yapımcı yardımcı oyuncuları öyle korkutmuş ki kimsenin ağzını bıçak açmıyor; ancak gerçek olan bir şey var Bir Zamanlar Çukurova dizisinde paylaşılamayan kadın Züleyha’dır.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonunda Züleyha ve Şermin her ne kadar bebeği aldırmak için doktora kürtaj olmaya gitse de Züleyha katil bir anne olmaya katlanamayacağını düşünecek ve bebeğini aldırmaktan vazgeçecek.

Bu yazı 10 KASıM 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız