Öğretmen 7. Bölüm Son Bölüm İzle

Öğretmen 7. Bölüm Son Bölüm İzle

Öğretmen 7. Bölüm Son Bölüm İzle

Öğretmen 7. Bölüm son bölüm izle. Fox Tv son vakitlerde alışılmışında dışında diziler yayınlanmaya devam ediyor. Türkiye televizyonlarında ender rastladığımız birkaç dizden birisi olan Öğretmen dizisiyle başarıyla yayın hayatına devam ediyor. İlk bölümleriyle çok sevildiğini ve  ortalığı karıştıran Televizyon dizilerine karşı enterasan bir yeri olan yeni bir dizinin geleceğini anlamıştık. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Öğretmen dizisinin başrollerini İlker Kaleli, Ceren Moray ve Serkan Keskin gibi ehemmiyetli isimler üstleniyor. Öğretmen dizisi 7. Bölümüyle ekranlara geliyor. MF Yapım tarafından yapımının üstlenen dizi ses geitiriyor. Yapımın yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu otururken dizinin senaryosunu  Merve Girgin Aytekin kale alıyor. Uzun vakittir ekranlarda görmediğimiz İlker Kaleli’nin de dizide başrolü oynması oldukça sevildi. İlker Kaleli eşsiz bir oyunculuk sergiliyerek, herkesin gönlünü fethediyor. Leyla ile Mecnun dizisinde gördüğümüz ve uzun zamndır dizilerde görmediğimiz Serkan Keskin De öğretmen Dizisinden Komser rolüyle.

Öğretmen Dizisinin Reyting Nasıl

Öğretmen dizisi değişik hiakyesi ve rejisiyle Türkiye izlemeyi özlediğimiz dizileri ekrana getirdi. Türkiye ise diziyi oldukça sevdi. Yayınlanan bölümlerin reyting skorlarına baktığımzda Öğretmen dizisi yayınlandığı gün ve saatte reyting listesinde ilk 3’de rahatça oturuyor. Dizi gün geçtikçe reyting skorunu da artıyor.

Öğretmen 7. Bölüm İzle

Öğretmen dizi Fox ekranlarında Çarşamba gecesi saat 20: 00’da yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümüğnü televizyon yayınından hemen sonra sitemizde sizlerle paylaşılacaktır.

Bu yazı 22 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız