Öğretmen 6. Bölüm İzle Öğretmen Son Bölüm İzle

Öğretmen 6. Bölüm İzle  Öğretmen Son Bölüm İzle

Öğretmen 6. Bölüm İzle Öğretmen Son Bölüm İzle

Ekranların seviln ismi İlker Kaleli'nin yıllar sonra ekranlara dönüyor haberleri bizleri çok sevindirmişti. Başarılı oyuncu Kalel, yine kendisinden beklenen performans ile Öğretmen dizisinde Akif karakterini hakkıyla yerine getiriyor. Ayrıca Serkan Keskin gibi değerli oyuncuları ekranlarda bu denli başarıı bir yapımda görmek oldukça umut verici. Öğretmen dizisi ilk bölümleriyle izleyenleri oldukça etkilediğini söyleyebiliriz. Dizi yayınlandığı gün ve saat'de reyting listerinde ilk sıralara oturuyor. Dizinin Oyuncu kadrosu ise şöyle ; Ceren Moray, İlker Kaleli, Serkan Keskin, Şerif Erıol, Afra Saraçoğlu gibi isimler rol alıyor. Dizinin uyarlama senaryosuu Merve Gizgin kaleme alırken Yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu oturuyor. Öğretmen dizsinin yapım şirketini MF yapım üstleniyor.

 

Öğretmen Dizisi Ne Kadar İzleniyor ?

 MF yapım öğretmen dizisin yapım şirketi olarak karşımızda duruyor. MF yapım aynı zamanda Mucize Doktor dizisinin yapm şirketi,Son zamanlarda sürekli karşımıza çıkan yapım şirketi başarıyla yapımlarından söz ettiriyor. Öğretmen dizisi ise Çarşamba gecelerinin en çok izlenilen dizilerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Dizi yayınlandğı gün ve saaat'de milyonlacakişi ayn anda izliyor. Öğretmen, hikaye bozukluğu yaşmadığı sürece oldukça yol alacak.

 

Öğretmen 6. Bölüm İzle

 

Öğretmen dzisi Çarşamba geceleri sat 20:00'da Fox Tv ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Yeni bölüm yayınlandıktan hemen sonra sitemizde sizlere paylaşacağız. Fox Tv kanalını BURAYA tıklıyarak canlı izleyebilirsiniz.

Bu yazı 14 MART 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız